MIDA MEHED OMA NAISTELT valentinipäevaks tegelikult tahavad…

MIDA MEHED OMA NAISTELT valentinipäevaks tegelikult tahavad…

Valentinipäev on armastusest ja emotsioonidest tulvil romantikute tähtpäev ja mis seal salata – kellele siis ei meeldiks oma kallimalt lilli saada ning koos üks romantiline õhtupoolik veeta. Just 14. veebruar on päev, mil paljud mehed oma kallimale ka kihlasõrmuse kingivad – maailmas tehakse Valentinipäeval ligikaudu 220 000 abieluettepanekut. 

Valentinipäev on armastusest ja emotsioonidest tulvil romantikute tähtpäev ja mis seal salata – kellele siis ei meeldiks oma kallimalt lilli saada ning koos üks romantiline õhtupoolik veeta. Just 14. veebruar on päev, mil paljud mehed oma kallimale ka kihlasõrmuse kingivad – maailmas tehakse valentinipäeval ligikaudu 220 000 abieluettepanekut. 

Kuid mida mehed valentinipäevaks saada tahaksid? Veebiportaal askmen uuris seitsme noormehe käest, millised mõtted neil seoses selle erilise päevaga on.

Noormees number üks: mina tahaksin valentinipäeva veeta rahulikult ilma liigsete pingete ja stressita. Olla koos oma kallimaga, teda kallistada ja lihtsalt puhata. Et ei oleks tülisid, et me saaksime mõnusalt teineteise seltskonda nautida. 

Noormees number kaks: mulle meeldiks, kui ma saaks väga palju šokolaadi ja see võiks olla alkoholiga. Kvaliteetsed alkoholiga šokolaadikommid kõlavad väga hästi. 

Noormees number kolm: mina olen hetkel vaba ja vallaline ning valentinipäeval oleks tore kohata kedagi, kellele ma väga meeldin ja kellega ma tahaksin ka ise kohtingule minna. Ma loodan leida armsat naist, kellega mul on ühised huvid ja et meil oleks hea klapp.

Noormees number neli: mida ma valentinipäevaks tahan? Rahulikku õhtusööki oma kallimaga. Lihtsalt minna heasse restorani, süüa mõnusas atmosfääris head toitu, juua paar klaasi veini ja nautida hetke. Kvaliteetaeg oma kallimaga ja eemale töömõtetest.

Noormees number viis: mul on kindel kingisoov ja minu kallim juba teab seda. Ta kingib mulle vinüülplaadi, millest ma ammu unistanud olen ja ma olen juba ette väga õnnelik ja tänulik. Loomulikult tahan ma valentinipäeva oma kallimaga koos veeta.

Noormees number kuus: mina tahan head veini juua. Palju head veini. Ma ei ole suhtes, seega kingitust ma ei saa ilmselt niikuinii. Aga ma tahan veini juua.

Noormees number seitse: mina tahan oma kallimaga seksida nii, et keegi meid ei häiriks ja me saaksime teineteist ennastunustavalt nautida. Kingitused ja kõik muu ei ole oluline. 

Kokkuvõttes võib ilmselt öelda, et kingitused ei ole meeste jaoks kõige olulisemad. Kui neil on kallim olemas, siis tahavad nad temakesega mõnusalt koos aega veeta ja kui kallimat ei ole, siis sooviksid nad selle leida. 

Allikas: askmen.com