MIDA ÜTLEB SINU SÜNNIKUU su sekselu kohta?

MIDA ÜTLEB SINU SÜNNIKUU su sekselu kohta?

Kui usud tähtkujudesse, oled ilmselt lugenud kümneid, kui mitte sadu lugusid nende seosest kõikvõimalike eluliste teemadega. Kas tead aga, mida reedab sinu sünnikuu selle kohta, kes sa voodis oled? Usu või ära usu, kuid sinu sekselu saladusi võib välja lugeda igaüks, kes teab, millal su sünnipäev on. Loe, mida räägib sünnikuu sinu voodielu kohta!

Kui usud tähtkujudesse, oled ilmselt lugenud kümneid, kui mitte sadu, lugusid nende seosest kõikvõimalike eluliste teemadega. Kas tead aga, mida reedab sinu sünnikuu selle kohta, kes sa voodis oled? Usu või ära usu, kuid sinu sekselu saladusi võib välja lugeda igaüks, kes teab, millal su sünnipäev on. Loe, mida räägib sünnikuu sinu voodielu kohta!

JAANUAR

Kui oled sündinud jaanuaris, on sinu sekselu enamuse ajast pigem veidi ulakas. Oled väga visa, kui oled linade vahel kellegagi, keda sa väga ihaldad. Pakud tihti välja veidraid ideid ning otsid seiklusi. Sul veab, kui leiad väärilise partneri!

VEEBRUAR

Veebruaris sündinuna oled väga seiklushimuline. Oled väga kirglik, kuid kipud vahel emotsionaalselt kaugenema neist, kellest kõige rohkem hoolid. Vaatamata sellele meeldib sulle avastada uusi asju ja omastada kõik, mis sulle meeldib.

MÄRTS

Seks on sinu jaoks üks kõige meeliülendavamaid kogemusi üldse. Oled väga spirituaalne ja hingestatud ning soovid veeta armsamaga linade vahel nii kaua aega kui võimalik.

APRILL
Kui oled sündinud aprillis, oled sa ilmselt üks kõige jõulisem inimene, kellega voodisse ronida. Oled täiesti peatamatu ja annad endast alati 100%. Sa meeldid oma partneritele kindlasti, kuid vahel võib see lausa liiga pingeliseks muutuda, sest sinu standardid on kõrged.

MAI
Oled tõeline seksijumal. Oled partnerite suhtes väga valiv, kuid kui leiad selle õige, oled voodis tõeline hull. Kõik peab sinu jaoks olema täpselt õige.

JUUNI
Oled suur eksperimenteerija ja voodis väga intensiivne. Ilmselt naudid ka telefoniseksi ja veidraid poose. Kui leiad õige inimese, oled valmis ükskõik kui kaugele minema.

JUULI
Sinu voodielu on väga rahuldustpakkuv, sest lähed nii kaugele vaid inimesega, kellega sul on tõeline emotsionaalne side.

AUGUST
Sinu sekselu on üks paras segadus. Oled kas väga helde ja annad endast tema jaoks kõik või oled väga isekas – vahepealset varianti ei ole. Sulle ei meeldi, kui sulle voodis öeldakse, mida sa tegema pead ning sa tahad alati muljet avaldada.

SEPTEMBER
Kui oled sündinud septembris, on sinu voodielu üks parimaid asju maailmas. Oled väga kirglik ja hooliv ning igaüks, kes sinu embusesse saab, on tõeline õnneseen.

OKTOOBER

Kui oled sündinud oktoobris, on sinu käte vahel oodata tõelist karusselli. Oled tõeliselt hea võrgutaja ja sa ei kiirusta kunagi, vaid võtad aega, et temperatuuri üles kütta.

NOVEMBER
Sinu voodielu on heas mõttes veider. Sulle meeldib end tunda justkui vallutatuna ja naudid ehk väikest näitemängu. Samas meeldib sulle vahel ka ise võimupositsioonil olla. Sa ei saa midagi parata – sulle meeldivad väikesed seiklused!

DETSEMBER

Kui oled sündinud detsembris, on sinu voodielu ilmselt üks nauditavamaid üldse. Oled väga loominguline ning kui oled koos kellegagi, kes sulle väga meeldib, tahad sa temaga lõbutseda ja proovida uusi asju. Väike rollimäng ei tee ka paha!

Allikas: Higherperspectives.com