Miks sa oled ikka vallaline?

47 kommentaari
Miks sa oled ikka vallaline?

Sa oled tark, heal järjel, oma töökohal edukas ja parimates aastates, kuid sul puudub keegi, kellega seda kõike jagada… Miks on nii, et sa oled ikka vallaline? 2knowmyself.com reastas põhjused, mis aitavad sul seda olukorda paremini mõista.  

Sa oled tark, heal järjel, oma töökohal edukas ja parimates aastates, kuid sul puudub keegi, kellega seda kõike jagada… Miks on nii, et sa oled ikka vallaline?  2knowmyself.com reastas põhjused, mis aitavad sul seda olukorda paremini mõista.

Sa oled vallaline, sest sa tead, mida sa tahad. Sa otsid parimat ja sa ei taha rahulduda keskpärase või veel halvemaga.

Sa oled vallaline, sest sa oled enesekindel. Sinu ootused on kõrged ja sa soovid leida kedagi, kes oleks sinuga samal positsioonil ja austaks sind nii, nagu sa iseendki austad. 

Sul on küll mitmeid austajaid, kuid sa oled ikka üksi. Sinule küll pööratakse tähelepanu, kuid sina ise ei pööra kellelegi tähelepanu.

Sa oled vallaline, sest sinu ootused on liiga kõrged. Sa otsid ideaalsete omadustega parnterit, keda võib-olla ei eksisteerigi.

Sa oled vallaline, sest sa ei ole meeleheitel. Kui keegi ka meeldib sulle, siis sa ei otsi temaga ise kontakti. Teisele võib see tunduda aga nii, et sa ei soovigi kontakti luua. Kui kellegagi on raske suhtlust alustada, siis sageli ei viitsita ka hiljem proovida.

Sa oled LIIGA enesekindel. Kui sa ka kohtud kellegagi, kes esmapilgul tundub hea valik, siis mõtled sa ikka, et väärid paremat…

Sa oled vallaline, sest sulle on raske muljet avaldada. Sa oled elus piisavalt kogenud ja sulle on seetõttu raske muljet avaldada. 

Sa oled vallaline, sest sa oled meeste jaoks tõeline väljakutse. Põhjus, miks sa oled kolmekümnendates ja ikka veel vallaline, võib olla selles, et sa ei taha neid, keda on lihtne saada. Sa tahad olla meestele tõeliseks väljakutseks, et rahuldada oma ego.

Sa oled vallaline, sest sa oled tugev isiksus. Kui oled vallaline kolmekümneselt või ka neljakümneselt, näitab see sinu tugevust. Sa ei hooli teiste märkustest selle kohta, miks sul kedagi ei ole, sa tead oma väärtust ja ei hooli teiste arvamusest.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid