MILLINE TÄHEMÄRK ON kõige parem sekspartner?

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused ning ka seksuaalses plaanis on olemas niiöelda kirjutamata reeglid, mida erinevad märgid hindavad. Kui näiteks Skorpion eelmängust suurt lugu ei pea, siis Ambur lausa vajab jahtimismängu ja kõike sellega seonduvat.

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused ning ka seksuaalses plaanis on olemas nii-öelda kirjutamata reeglid, mida erinevad märgid hindavad. Kui näiteks Skorpion eelmängust suurt lugu ei pea, siis Ambur lausa vajab jahtimismängu ja kõike sellega seonduvat.

Allpool on välja toodud viis tähemärki, kes on voodis kõige kirglikumad ja lihtsalt armastavad seksi rohkem kui teised tähemärgid.

Lõvi

Lõvi armastab seiklusi ning on üsnagi kirglik tähemärk, kes suhtub seksi kui väljakutsesse. Voodis on Lõvi tõeline tegutseja ning partnerile, keda ta armastab, tahab ta pakkuda parimat rahuldust. Vahel võib Lõvi liigagi dominantseks muutuda ning teha ettepanekuid, mis sulle ei pruugi sobida, ent sellisel juhul tuleb seda talle lihtsalt öelda. Kui sa soovid voodis midagi uut õppida, siis Lõvi on selleks ideaalne.

Neitsi

Neitsi pole sugugi nii süütu ja tagasihoidlik kui arvata võiks! Inimene, kes on võitnud tema südame ja usalduse, on ühtlasi saanud endale ka ülimalt seksuaalse voodipartneri, kes on voodis kõike muud kui tagasihoidlik. Neitsil on palju salajasi seksuaalfantaasiaid, ent ta ei ole voodis kunagi domineeriv. Ta armastab eksperimenteerida ja läheb uute ideedega enamasti alati kaasa. 

Skorpion

Skorpion ei armasta pikka eelmängu, vaid eelistab jõulist seksi kui füüsilist akti, mis pakub rahuldust mõlemale osapoolele. Tal on palju seksuaalset energiat ja jõudu, mis kiirgab ka välja. Skorpioni jaoks on seks uue energia ammutamise allikas ning ta suhtub sellesse väga entusiastlikult.

Ambur

Amburi jaoks on kõige olulisem vallutada uusi eesmärke ning see kehtib ka voodipartnerite puhul. Ta armastab võrgutamise kunsti ning kasutab seda igal võimalikul moel. Kui sa oled võitnud tema südame ja suutnud tal pea segi ajada, siis on ka teie voodielu väga kirglik ja jõuline. Amburi jaoks on oluline, et ka teine osapool oleks rahuldatud. 

Veevalaja

Veevalaja peab eelkõige lugu põnevatest eksperimentidest ja seksist ootamatutes kohtades. Võimalusel seksib ta igal pool mujal kui voodis ning eelmäng pole just kõige suurema tähtsusega. Mida põnevam ja ohtlikum koht seksiks, seda parem. 

Allikas: sheknows