MILLISED TÄHEMÄRGID ei tahagi tõsises suhtes olla?

Kõik inimesed ei ole loodud kestvas suhtes olema ja kui see on looduse poolt nii seatud, siis muuta seda paraku ei saa. Leidub tähemärke, kellele sobib pigem vaba ja vallalise elu ning seiklused, mis ei lõppe mitte kunagi. Suhtes olles nad tunnevad vangistust ja piiratust.

Kõik inimesed ei ole loodud kestvas suhtes olema ja kui see on looduse poolt nii seatud, siis muuta seda paraku ei saa. Leidub tähemärke, kellele sobib pigem vaba ja vallalise elu ning seiklused, mis ei lõppe mitte kunagi. Suhtes olles tunnevad nad vangistust ja piiratust.

Relationship Rules toob välja kolm sodiaagimärki, kes on õnnelikumad siis, kui nad ei ole suhtes, vaid saavad nautida vaba ja vallalise elu.

KAKSIKUD

Kaksikute märk ei ole võimeline pikalt ühele isikule oma tähelepanu koondama. Ta vajab enda ümber mitmekesisust ja seiklusi ning enamasti ei tea ta ise ka, mida ta täpselt tahab. Rutiin ja stabiilsus talle ei sobi.

AMBUR

Vabadus on see üks ja ainus asi, mida Ambur tahab. Tema jaoks on suhtes olemine justkui puuris kükitamine ning seetõttu eelistab ta olla vaba. 

VEEVALAJA

Veevalaja tahab seltskonda, pidu ja pillerkaart, kuid mitte mingil juhul suhet, kus kõik on päevast päeva üks ja sama. Veevalaja tahab elus kulgeda mõnusalt ilma pingete ja draamata.