MILLISED TÄHEMÄRGID on kõige lahedamad elukaaslased?

MILLISED TÄHEMÄRGID on kõige lahedamad elukaaslased?

Kõik kaksteist tähemärki käituvad teatud situatsioonides erinevalt ning mõnel neist on väga raske iseloom, mistõttu on temaga ka üsnagi keeruline koos elada. Mõned tähemärgid on aga justkui kooseluks loodud ja suudavad oma rõõmsa ja entusiastliku suhtumisega ka sinu elu palju värvikamaks ja lõbusamaks muuta.

Kõik kaksteist tähemärki käituvad teatud situatsioonides erinevalt ning mõnel neist on väga raske iseloom, mistõttu on temaga ka üsnagi keeruline koos elada. Mõned tähemärgid on aga justkui kooseluks loodud ja suudavad oma rõõmsa ja entusiastliku suhtumisega ka sinu elu palju värvikamaks ja lõbusamaks muuta.

Kuid millised tähemärgid on kõige lahedamad elukaaslased ja millistega on kõige keerulisem koos elada – sellest loe allpool lähemalt!

Jäär

Jäär on kõige impulsiivsem ja nõudlikum tähemärk ning sageli käitub ta üsnagi lapsikult. Kui tekib tüli, siis Jäär seda lahendada ei oska ning ohjad tuleb haarata teisel osapoolel. Jäära iseloom ei ole kohe kindlasti kergete killast ja kui tal on halb tuju, võib ta väga inetult nähvata ning öelda asju, mida ta oma südames tõsiselt ei mõtle. Jäär võib olla väga lahe ja armastav elukaaslane, kui tal on keegi, kes suudab teda maha rahustada. 

Sõnn

Sõnn on raske loomuga ja materialistlik. Kooselu selle tähemärgiga saab edukalt kulgeda siis, kui ta saab sind täielikult usaldada ja sa pöörad talle piisavalt tähelepanu. Teisalt vajavad nad ka ruumi ja aeg-ajalt tahavad nad täiesti üksi olla. Sõnn on hea elukaaslane, kui sa näitad talle pidevalt, et sa hoolid. Kohe, kui tal tekib põhjus sinus kahelda, siis seda ta ka teeb ja tüli ongi majas. Nad kipuvad oma emotsioone endas hoidma ja koguma, kuni nad plahvatavad ja suure leegiga tüli üles võtavad.

Kaksikud

Kaksikud võivad ühel hetkel olla väga romantilised ja südamlikud ning järgmisel hetkel ootamatult solvuda – neil oleks justkui mitu isiksust. Et tema emotsioonidest aru saada, ei tasu teda kunagi iseenesestmõistetavalt võtta. Kaksikute tujud on väga muutlikud. Tahad, et teie kooselu õnnestuks? Ole valmis kompromissideks ja arvesta ka sellega, et tegu on üsnagi edeva tähemärgiga. Nad flirdivad ja vajavad kiitust ning nad ei saa sinna midagi parata. Kui sa suudad talle seda pakkuda, ei hakka ta tähelepanu mujalt otsima.

Vähk

Vähk on emotsionaalne ja vajab oma ruumi. Temaga koos elades tuleb arvestada sellega, et ta vajab üksi olemist ning ideaalis võiks sellel tähemärgil lausa oma väike tuba olla, kuhu ta vajadusel nagu kivi alla peitu saaks pugeda. Nad on suurepärased elukaaslased, kui neile antakse piisavalt hingamisruumi. Kui Vähk vihaseks ajada, siis võib ta mitu päeva sinuga mitte rääkida.

Lõvi

Lõvi vajab sinu tähelepanu ja tahab palju kiitust kuulda. Lõvid on üsnagi egoistlikud, kuid samas väga perelembesed ja armastavad. Kui sa annad talle tähelepanu, mängid tema reeglite järgi ja oled nõus tegema nii, nagu tema tahab, siis kulgeb ka kooselu sujuvalt. Lõvi jaoks on välimus väga oluline, mistõttu tahab ta, et ka sina oma välimuse eest hoolitseksid. Koos trenni minek võib ühel suhteetapil väga hea mõte olla.

Neitsi

Neitsi on väga pedantne ja temaga koos elades tuleb arvestada sellega, et puhtus on esmatähtis. Kodu peab olema puhas ja isegi toidu valmistamisel nõuavad nad täpsust. Nad võivad sind sellega lausa hullumise piirini viia. Neitsi puhul kehtib paraku ütlus: oma silmas palki ei näe, aga teise silmas pindu küll. Kui sa oled sellega leppinud, siis sujub ka kooselu hästi. 

Kaalud

Kaalud võivad väga otsustusvõimetud olla ning vahel võivad sellest ka tülid tekkida. Selle asemel et teda närvi ajada, katsu suuremad otsused ise vastu võtta ja loomulikult peab sul olema ka hea selgitus, mis te just sellise otsuse tegema peaksite. Kui teil tekib tüli, siis anna talle aega järelemõtlemiseks – aega vajavad nad väga palju ja kuni ta pole iseendas otsusele jõudnud, ei saa te ka tüli lahendatud. Elades koos Kaalude tähemärgiga, pead palju kannatlikust varuma.

Skorpion

Skorpion on kirglik kõiges, mida ta teeb ja ta oskab väga hästi teiste inimestega manipuleerida, et saada seda, mida tema tahab. Nad võivad mitu päeva sinu peale vihased olla ja andestamine võtab aega. Kui ta aga armastab sind ja sa oled võitnud tema usalduse, siis on temaga koos elada täiesti võimalik – seda juhul, kui sa teed seda, mida tema tahab. Skorpioniga tülitsedes tasub jääda rahulikuks ja kannatlikuks, sest vaid nii on võimalik ära leppida. Teisalt tuleb tõdeda, et Skorpion on 100% suhteinimene ja teda võib usaldada.

Ambur

Ambur on vahel väga otsekohene ning võib liiga teravalt öelda. Neil on suur ego ja nad on veendunud, et neil on alati õigus. Kooselu Amburiga osutub edukaks, kui sa armastad uusi väljakutseid ja oled vajadusel valmis oma lähima paari kuu tulevikuplaanidest sekundiga loobuma. Amburil ei tohi suhtes igav hakata, sest siis tekib tal vajadus lõbustusi mujalt otsida. Seni, kuni ta sinust vaimustuses on, püsib teie suhe väga tugevana ja kindel on see, et igav selle tähemärgiga ei hakka. Armunud Ambur on nõus oma kallima nimel kasvõi kuu ja tähed maa peale tooma.

Kaljukits

Kaljukitsel on meeletu kontrollivajadus ja nad ei jookse kunagi vooluga kaasa ehk siis teisisõnu, neil on alati oma arvamus ja pigem üritavad nad seda teistele peale suruda. Ka suhtes tahab Kaljukits kontrolli enda kätte saada ja ühtegi otsust ei tohi tema selja taga vastu võtta. Ta on väga lahe ja tore elukaaslane siis, kui sa täidad reegleid, mis ta sulle ette kirjutanud on. Spontaansed nad ei ole! 

Veevalaja

Veevalaja on andekas ja iseseisev tähemärk, kes vajab palju vabadust. Et suhe Veevalajaga toimiks, peab teil mõlemal olema ka eraldi elu, sest vastasel juhul tunneb ta, et sa sõltud temast. Veevalaja ei taha enda kõrvale inimest, kes temast kümne küünega kinni haarab. Tal on vaja iseseisvat ja tugevat kaaslast, kellega koos ei hakka tal kunagi igav. Veevalaja on mõnes mõttes Kaljukitse vastand – nad on väga spontaansed ja sageli ka lapsemeelsed.

Kalad

See tähemärk on sündinud suhteinimene, kes ei oska üksi olla ega hakkama saada. Tema kõrvale sobib juhtivat tüüpi inimene, kes suhtes kontrolli enda kätte võtab. Kalade märk hoiab kodu ning teeb seda, mida temalt oodatakse. Ta vajab suunamist ja heakskiitu.  

Allikas: keep.com