Mis on ühist tööelul ja sekselul?

Mis on ühist tööelul ja sekselul?

Hiljutisest uuringust selgus, et sinu töökoht mõjutab suuresti ka sinu voodielu.

Hiljutisest uuringust selgus, et sinu töökoht mõjutab suuresti ka sinu voodielu.

Ameerika psühholoogide korraldatud uuringust selgus, et juhtival ametikohal kulutavad inimesed suurema osa energiast tööle, mis ei kahjusta ainult närvisüsteemi, vaid mõjutab ka käitumist voodis, vahendab geniusbeauty.com 

Poliitikutel ja avaliku elu tegelastel on küll palju suhteid, kuid püsisuheteks need ei kujune, kuna ühest seksuaalsuhtest tormatakse kohe teise.

Psühholooge, juriste ja arste iseloomustab ettevaatlikkus, mis väljendub ka nende intiimsuhetes. Selliste ametialade esindajad ei võta iial initsiatiivi enda kätte, vaid  püüavad voodis ennekõike partnerit rahuldada.

Sõjaväelastel ja sportlastel on end eriti lihtne intiimselt siduda. Nad on rahul nii seksuaalsuhte olemasoluga kui ka sellega, kui seda parasjagu pole. Lisaks on nad konkreetsed – flirtimise otsene eesmärk on seksini jõuda.

Kunstnikud, artistid ja teised loomealade esindajad  põlgavad tavalist seksi. Nad otsivad uusi emotsioone ja inspireerivaid tundeid ning vahetavad seetõttu sageli ka oma voodipartnereid, lootes kogeda midagi uut.

 

 

Triin Tisler