Reklaam sulgub sekundi pärast

MÜÜT VÕI TÕDE: mehed tahavad kogu aeg seksida?

Laialt levinud arusaama kohaselt tahavad mehed koguaeg seksida ning mõtlevad seksile vähemalt sada korda päevas või isegi rohkem. Selge on see, et mehi peetakse seksiarmastajateks ning väidetavalt vajavad nad linade vahel müramist rohkem kui naised. Seksiekspertide sõnul on aga tegu müüdiga.


Laialt levinud arusaama kohaselt tahavad mehed kogu aeg seksida ning mõtlevad seksile vähemalt sada korda päevas või isegi rohkem. Selge on see, et mehi peetakse seksiarmastajateks ning väidetavalt vajavad nad linade vahel müramist rohkem kui naised. Seksiekspertide sõnul on aga tegu müüdiga.

Mõnel mehel on tõepoolest keskmisest kõrgem suguiha ning teismeeas ja kahekümnendates eluaastates on seksisoov kindlasti suurem kui viiekümnendates eluaastates, kuid selle põhjal on siiski väär väita, et mehed tahavad kogu aeg seksida. Kõik mehed ei taha kogu aeg seksida ning üldistusi teha ei saa.

Täpselt nii, nagu mõnel mehel on kõrgem suguiha, võib ka mõnel naisel olla suurem seksivajadus ning siinkohal sõltub kõik inimesest individuaalsel tasemel, mitte sellest, kas tegu on naise või mehega.

Küll aga kinnitavad mitmed uuringud, et mehed mõtlevad seksile rohkem kui naised.

Allikas: cosmopolitan