NÄDALA ARMUHOROSKOOP 05.12-11.12

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 05.12-11.12

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal võib sul ühe sõbraga veidi romantiliselt kirglikuks minna. Sõpradel on eriti lihtne suhet alustada, seega ühise keemia korral ära oota ja tegutse! Tee esimene samm, sest tähed on praegu sinu poolt ja tagasilükkamist ei ole kindlasti oodata. Kui oled vallaline, võib sul sel nädalal õnne olla internetist kaaslase leidmisega, seega tõuse ja sära! See pole see nädal, mil kodus passida ja unistada. Aeg on tegutseda!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Sinu armuelu seguneb sel nädalal sinu tööeluga, kuid seda heas mõttes. On võimalik, et sinu kallim teab kedagi sinu tööstuses, tänu millele saab ta sind su karjääriredelil veidi ülespoole upitada. Teine võimalus on, et otsustate ühise äri alustada. Kuigi asjad võivad tundeliseks minna, on see tegelikult positiivne samm.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Sinu armuelus on sel nädalal oluline teekond, mitte sihtpunkt. Te soovite väga üksteist vaimselt arendada ja plaanite seda teha pika ühise reisi näol. Ehk õpite isegi koos uut keelt? Te olete üksteisele pühendunud ja soovite oma sügavat sidet veelgi hingestatumaks muuta.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Ole valmis erootiliseks hetkeks! Sel nädalal on sinu ja su partneril julgust jagada üksteisega oma sügavaimaidki fantaasiaid. Selline ausus on just see, mida vajate, et oma suhtesse veelgi vürtsi tuua ja omavahelist emotsionaalset sidet tugevdada.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Armastust pead sel nädalal tõsiselt võtma! Kui oled suhtes, on võimalik, et teete koos tuleviku suhtes olulise otsuse. Ära muretse – tegemist on õige sammuga. Ehk otsustate isegi tulevikuplaani võtta lapse? Kui oled vallaline ja otsid armastust, võid sel nädalal välja minna kellegagi, kellega tunned veidralt sügavat sidet.

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal on sinu armuelu seotud su tööeluga. Ehk otsustad sa lõpuks välja kutsuda selle nägusa töökaaslase, keda juba kuid salaja jälginud oled? Ära häbene ja astu esimene samm – sellest saab üks põnev üllatus!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
On armastuse nädal! Teisipäeval on oodata linade vahel särisevat seiklust. Olete heas tujus ja soovite eksperimenteerida. Kui oled vallaline, on peale teisipäeva võimalus kohata tänaval kedagi, kes võidab su südame. Olete esimesest hetkest head sõbrad, mis teeb suhte veelgi erilisemaks.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu armuelu ja perekond on sel nädalal heas mõttes seotud. On võimalik, et otsustate positiivsete emotsioonide ajel isegi kallimaga lõpuks kokku kolida. Kui oled alles värskes suhtes, on nüüd õige aeg silmarõõmu oma perekonnale tutvustada.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Teievaheline suhtlus on sel nädalal eriti romantiline ja sujuv. Teievahelised vestlused on nauditavad ning iga otsus, mille koos teete, toob vaid positiivseid tagajärgi. Sul on alles uus silmarõõm? On võimalus, et avaldate üksteisele sel nädalal esimest korda armastust. Kui armas!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sinu närvikava on hetkel nõrk ja oled stressis, mistõttu romantika jaoks sul väga aega ei jää. On võimalik, et sinu elus on keegi, kes sind tagasi hoiab ning sa vajad temast lihtsalt puhkust. Kui oled suhtes, peaksid kallimale selgitama, mis sind vaevab. Võta aega, et välja mõelda, mis on sinu järgmine samm elus.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Oled sel nädalal kadestusväärsel positsioonil! Teisipäeval on oodata põnevat seika, mis teid partneriga uutele kõrgustele viib. Te tunnete koos end imeliselt! Kolmapäeval tunned kiirgavat enesekindlust, mis teeb sind lausa vastupandamatuks. Kasuta seda hästi!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Otsustate kallimaga, et on saabunud just õige hetk elus tekkinud kaosest kõrvale tõmbuda ja lihtsalt kahekesi olla. On hea nädal puhkuseks ja spontaanseteks seiklusteks. Teie spirituaalne side tugevneb ja hindate üksteise armastust rohkem kui kunagi varem.