NÄDALA ARMUHOROSKOOP 12.12-18.12

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sa oled keskendunud sellele, et leida täiuslik tasakaal enda ja oma partneri vajaduste rahuldamise vahel. Sa soovid ideaalset ja ausat partnerlust ning kui kunagi üldse tuleb aeg see toimima panna, siis on see nüüd. Pühapäeval võid aga tunda end eriti võimukana ja tahta iga hinna eest oma asja ajada. Ometi pead mõistma, et armastus ei nõua sinult identiteedi kaotamist. Sa võid saada mõlemad!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Vestlused sinu ja su kallima vahel võivad sel nädalal olla probleeme tekitavad. Kui võimalik, hoidu väga emotsionaalsetest teemadest, mis puudutavad teie nõrku kohti. Ometi ei tasu vajalikke teemasid homse varna lükata. Lihtsalt valmista end ette, sest peale teisipäeva on oodata palju pingeid ja viha, millega sa ehk harjunud pole.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Pole mingit kahtlust – sel nädalal ei ole teie armuelu just eriti stabiilne. Õnneks ei tähenda see aga katastroofi. Te võite leida endas jõu liikuda suhtes edasi ja teha midagi erilist, mis paneb teid end elus tundma. Te suudate seda koos teha – kõik on teie endi kätes.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Kui rääkida teievahelistest vestlustest, on sel nädalal parem ettevaatlik olla. Tundub, et te mõlemad kipute üksteise kallal mõne koduse teema pärast nokkima. Muidugi on võimalik seda vältida, kui ei lase oma egol enda üle võimust võtta. Kompromissid on väga vajalikud, kuid need võtavad aega. Ole kannatlik ja ära ütle midagi, mida hiljem kahetsed.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Optimistlik vestlus sinu ja kallima vahel teisipäeval teeb teil tuju heaks. Järgnevatel päevadel liigub teie suhtlemisoskus aga allamäge. Tundub, et teil on raskusi kompromisside leidmisega, sest teil puudub kannatus. Võid tahta põnevust, kuid tundub, et sel nädalal su partner sulle seda ei paku.

NEITSI (23. august – 22. september)

Viimane asi, millest sel nädalal oma partneriga rääkida tahaksid, on raha. Tuleb välja, et sind häirib miski, kuid sa hoiad end tagasi ja ei taha oma kallimale sellest rääkida. Selle asemel, et vaikida, proovi näiteks kirjutada partnerile punktidena välja, mis sind täpselt vaevab. Ära tee seda aga sel nädalal, sest siis suudad maha rahuneda ja asjad õigesti sõnastada.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sel nädalal on sinu fookus täielikult teie suhtel. Pühapäevane täiskuu liigub sinu suhtesektorisse, mille tagajärjel koged tõeliselt ootamatut emotsionaalset täiuslikkust sinu ja su partneri vahel. Teie side tugevneb ja te avastate üksteises nii mõndagi põnevat.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
See võib olla südameasjades segane nädal. Tuleb välja, et üks teievaheline delikaatne teema tekitab sel nädalal palju stressi. Sa ei saa oma partnerilt seda, mida tahad ja see viib sind rivist välja. Tee, mida suudad, et end olukorrast välja lülitada ja mitte teha midagi, mida hiljem kahetsed. Andke üksteisele hingamisruumi – see võib olla kõik, mida vajate.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Pühapäevane täiskuu sinu armusektoris aitab sul oma südant paremini mõista. Kui sul on uus silmarõõm, võid avastada, et oled tema erilistesse omadustesse juba armunud. Võid ka kuulda ootamatuid uudiseid oma kallimalt. Kui oled vallaline, on võimalik, et sinupoolne veider ja julge samm viib sind kokku kellegi erilisega. Ole avatud!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sina ja su partner keskendute sel nädalal kodustele teemadele. On võimalik, et olete pikalt plaaninud midagi, mis nüüd aga veidra pöörde saab. Õnneks suudate koos välja mõelda lahenduse ja siluda kõik potentsiaalsed kortsud. Teine võimalus on, et kuuled sugulaselt uudist, mis teid mõlemat väga sentimentaalseks muudab. See on üllatav, kuid positiivne.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Ootamatu perspektiivimuutus partneri poolt võib sul sel nädalal vaiba alt tõmmata. Ootamatult avastad sa, et täiuslik kokkulepe muutub kaootiliseks ning sa ei ole kindel, kuidas asja lahendada. Proovi kõigest avatult rääkida, kuid mitte veel sel nädalal. Veel on lootust!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Sinu ja su kallima vahelistest vestlustes käib raha teema sel nädalal läbi rohkem kui üks kord. Teil on ehk raske leida kompromisse säästmise osas või soovite investeerida erinevatesse asjadesse, seetõttu ei ole hetkel hea konkreetset otsust teha. Pane hetkel see teema riiulile oma aega ootama – sa veel tänad end, et nii tegid.