NÄDALA ARMUHOROSKOOP 17.10-23.10

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 17.10-23.10

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Kui oled vallaline, on sel nädalal aeg unustada oma romantilised ootused ja olla avatud uutele põnevatele võimalustele. On võimalik, et kohtad kedagi sellist, kes on pärit teisest maailma otsast. Või tekib sul säde inimesega, kellel on sinu jaoks väga huvitav ja eriline maailmavaade. Kui oled suhtes, võite hakata ellu viima ammu tekkinud reisiplaane. Lõpuks ometi!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Kui oled suhtes, saad eriti imeliselt tunda oma partneri töö vilju. Ta võib töö juures saada ootamatu palgatõusu või boonuse ning te soovite seda tähistada. Teine võimalus on, et ühendate rahaliselt jõud ja teete koos ühise tähtsa investeeringu. Te ei kahetse seda!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Sel nädalal naudid sa imelist suhteharmooniat. Teisipäeval jõuab Veenus sinu partnerlussektorisse, kus püsib 11. novembrini. Selle aja jooksul naudite rohkem rahu ja ühtsust kui tavaliselt. Kui sul on silmapiiril keegi uus, on võimalus, et teie suhe saab nüüd suurema hoo. Ehk leiate, et olete valmis kokku kolima või isegi kihluma.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sinu ja sinu partneri vahel on tugev energia ning sa saad seda kasutada kas produktiivselt või hävitavalt. Marss ja Pluuto ühinevad sinu partnerlussektoris kolmapäeval, mille tulemusena lendab lausa sädemeid ja saate nautida tõeliselt kuumi tundeid. Sama suur võimalus on aga emotsionaalseks tüliks. Peamine on, et tegutsed rahulikult.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Peale teisipäeva saad sa nautida sinu poole sööstvat romantilist energiat. Veenus jõuab sinu armastussektorisse ning püsib seal 11. novembrini. Kui oled vallaline, on sul suur võimalus kohata kedagi uut – kedagi, kel on võim võita sinu südant. Ole avatud uutele kogemustele ja anna võimalus kellelegi, kes ei ole tavaliselt sinu tüüp. Sa ei kahetse!

NEITSI (23. august – 22. september)
Intensiivne vestlus kallimaga võib teie suhted sel nädalal ebamugavalt segamini ajada. Kui tekib tüli, võid näha oma partneris külge, mis ei olegi nii tore. On aga võimalus energiat tülidelt maha tõmmata – suuna see seksuaalenergiasse. See on teile mõlemale parem.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Tänu Veenuse jõudmisele sinu suhtlussektorisse on alates teisipäevast sinu ja sinu partneri vahel suhtlemine eriti lihtne. On võimalus, et teete olulise otsuse oma suhte osas ning saate sellest palju kasu edaspidigi.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu sõnade võim võib sel nädalal olla lausa hirmutav, seega ole teadlik nende mõjust oma kallimale. Õnneks jõuab laupäeval päike sinu tähemärki, tänu millele keskendub ta vaid sinu headele omadustele. Karmid sõnad on kiirelt unustatud!

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sinu enesekindlus saab sel nädalal hea tõuke ning see aitab sind suhtealal kindlasti. Teisipäeval jõuab sinu tähemärki Veenus, mille tulemusel tunned eriti tugevalt enda suunas kiirgavat head energiat. Kui oled vallaline, naudi kogu tähelepanu, mida saad. Kui oled suhtes, tunned end eriti hinnatuna.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sinu külgetõmbejõud on sel nädalal vastupandamatu. Libiidoplaneet Marss on hetkel sinu tähemärgis, mis tõstab sinu ihaldusväärsust. Intensiivsusplaneet Pluuto on samuti sinu tähemärgis ning kui ta kolmapäeval Marsiga kohtub, naudid sa tõeliselt intensiivset seksuaalenergiat. Kui oled suhtes, suudad kindlasti oma kallimale muljet avaldada. Kui oled vallaline, on oodata seksuaalset frustratsiooni…

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Armuplaneet Veenus liigub sel teisipäeval sinu sõprussektorisse ning püsib seal 11. novembrini. Selle tulemusena on hea võimalus oma sõbraga jagatud keemiale võimalus anda. See näib paljulubav! Teine võimalus on, et sinu sõber aitab sul kohtuda kellegagi, keda ta usub sulle olevat lausa täiuslik. Internetikohtingud on sel nädalal samuti suure potentsiaaliga. Proovi ja sa ei kahetse!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Sel nädalal soovib sinu partner sind kõigile heas valguses näidata ning suudab ehk isegi sinu staatust tõsta. Ta võib tunda kedagi, kellel on võim viia sinu karjäär järgmisele tasemele. Teine võimalus on, et sulle on romantilises mõttes silma jäänud keegi sinu valdkonnast, kes võib isegi olla kuulus. Sel inimesel võib ka sinu vastu huvi olla, seega, kui oled vallaline, näita, mida suudad!