NÄDALA ARMUHOROSKOOP 21.11-27.11

4 kommentaari
NÄDALA ARMUHOROSKOOP 21.11-27.11

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal võib teil mõlemal olla muresid karjääri teemadel. Kui ühel teist on tunne, et tema ambitsioonid on olulisemad kui teise omad, on teil probleem. Ehk vaevleb kumbki teist ebakindluse käes ning see on seotud teise poole eduga? Kui see on tõsi, peate te seda endale tunnistama – ja kohe! Vastasel juhul võib see teie jaoks suureks komistuskiviks saada.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Kas sina või su partner on mingi usulise või filosoofilise teemaga hetkel nii hõivatud, et see võib teisele lausa hirmutav tunduda? Kuigi see võib tunduda inspireeriv, peate meeles pidama, et enda uskumuste pealesurumine teisele ei ole kunagi hea idee. Kui ühised vaated kujunevad loomulikult, teeb see teie suhtele head ja tugevdab teie sidet.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
See võib teie jaoks olla väga kasumlik nädal. Üks teie ühistest investeeringutest on vilja kandnud. Teine võimalus on, et olete lõpuks valmis ostma koos midagi hinnalist ja olulist. See võib olla kodu, auto või mis iganes, mida peate tähtsaks. Intiimsustega olete sel nädalal jõudnud järgmisele tasemele.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sel nädalal ei ole teil niisama koos olesklemiseks tuju. Teis tekib kihk võtta ette midagi põnevamat ja avastada oma armastuses suuremaid sügavusi ja värve. Jagate üksteisega midagi, mida te varem pole jaganud. Õpite, et vahel on alasti hing seksikam kui alasti keha.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Sel nädalal on teil unikaalne võime jagada omavahel oma kõige loomingulisemaid ideid ning neid siis ka teoks teha. Merkuur triivib hetkel sinu romantikasektoris ning teeb sinu jaoks kallimaga suhtlemise kordades lihtsamaks. Te pakute üksteisele tuge iga lennuka idee puhul ning pole midagi, mida te ei suudaks lahendada.

NEITSI (23. august – 22. september)
Südameasjad on sel nädalal emotsioone täis, võimsad ja lausa transformatiivsed. Kui sinu elus on keegi eriline, on oodata kõike muutvat hetke, kus pead otsustama, kas kõik või mitte midagi. Te kas olete selles kogu hingega sees või avastate, et raiskate lihtsalt aega. Tunnete omavahelist tõmmet, mis on maagiline ja hirmutav korraga. Mine sellega kaasa!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sel nädalal pead sa leidma, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline. On võimalik, et märkad pikalt oodatud edu idanemas, kuid on ka võimalik, et mingi pakiline olukord vajab kohe sinu kiiret reageerimist. Kas te olete üksteise jaoks loodud või olete lihtsalt mugavustsoonis?

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sügav vestlus sinu ja su partneri vahel võib nädala lõpuks viia teid elu muutva otsuseni. Te võite näiteks otsustada, kas kolite koos uude linna või otsustate, kas on hea mõte hetkel ülikooliõpinguid alustada. Teine võimalus on, et teie suhe muutub tugevamaks ning kui te hetkel koos ei ela või abielus pole, lubate te nüüd üksteisele rohkem pühenduda. Ole intensiivsuseks valmis!

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Teil on ühine kirg, mille arengus teete te sel nädalal suure hüppe edasi. Ehk avastate, et ühisest sõbrast on teile suur abi ja te leiate, et peaksite olema sotsiaalsemad, et oma unistus täide viia – tutvused on väga olulised!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Kui keegi on hetkel sinu salajaseks kinnisideeks, võib ta sel nädalal sinust läbi näha ja sellest aru saada. Ehk ei olegi sul põhjust oma tundeid häbeneda. Kui ta on vallaline ja näib huvitatud, siis sul veab. Kui lõpetad aga hüljatuna, võib sellest olla raske toibuda. See on vaid seetõttu, et oled oma tunnete osas olnud eriti avatud ja neist kõigile rääkinud. Mõtle järele, kas tasub ikka liiga rutakalt tegutseda!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Salajane silmarõõm võib olla sinu jaoks hetkel liiast. Kui oled hetkel mitte nii toredas suhtes, võib see olla sinu jaoks raske aeg. Kui armud inimesse, kes ei tunne sinu vastu sama, saad sa haiget. Reedeks saad sa aru, kas asi on vaeva väärt. Kui oled juba terves suhtes, on teil üks suur ja tähtis projekt käsil, mis näib paljutõotav.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Iha, mida tunned ühe oma sõbra vastu, muutub sel nädalal väljakannatamatuks. Võite avastada, et teievahelist elektrit pole mõtet ignoreerida. On võimalus, et algab kirglik suhe, mis üsna ruttu muutub sügavaks sidemeks. Kuigi see võib olla põnev, võib see ehk olla liiga suur amps. Ole ettevaatlik!