NÄDALA ARMUHOROSKOOP 22.08-28.08

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 22.08-28.08

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Parim osa sinu suhtest sel nädalal on see, kui siiralt armas sinu partner on. Ta hoolitseb sinu eest iga päev, kui oled väsinud, ning teeb sinu eest ära toimetusi, milleks sul hetkel tuju pole. Hinda seda!

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Sel nädalal tunned partneri poolt suurt armastust. Ta võib sind sel laupäeval viia eriti romantilisele kohtingule või üllatada sind mõne armsa kingitusega. Ära võta seda iseenesestmõistetavalt, sest see ei pruugi alatiseks nii jääda.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kui sina ja su partner plaanite lähiajal kinnisvara soetada, siis sel nädalal võivad asjad tõsisemaks minna. On ka võimalus, et sel nädalal pakub sinu partner sulle või su pereliikmele rahalist toetust. Tema lahkus paneb sind temasse veel rohkem armuma!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Suhtlemine on sel nädalal teie suhte heaolu võti. Sinul ja su partneril ei ole mingit probleemi väljendada oma tundeid ja austust üksteise vastu. Sel nädalal võiksid teha oma kallima jaoks midagi armsat ja mitte midagi vastu oodata. Üllata teda näiteks laupäeval tundelise armastuskirjaga.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sel nädalal tahad arvatavasti romantilisusest eemale hoida, sest tunned, et sa ei saa hetkel enda selle poolega ühendust. Kui sinu elus on hetkel keegi eriline ja asjad ei lähe kuigi hästi, võib see nädal teie jaoks saatuslikuks saada.

NEITSI (23. august – 22. september)

Alanud on sinu armastuse nädal! Võta viimast Jupiteri ajast sinu tähtkujus ja ole avatud põnevatele võimalustele, mida armastus ja elu sulle pakuvad. Kui Jupiter 9. septembril lahkub, ei naase ta enam lausa 12 aastat. On võimalus, et vallalisena kohtad sel nädalal kedagi erilist.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Parim, mida sel nädalal oma armuelule teha saad, on oma partneriga kahekesi veidikeseks kogu kärast eemale põgeneda. On ideaalne aeg puhata ja anda oma suhtele uus hingamine.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinu armuelu õnn sõltub sel nädalal sinu sotsiaalelust. On võimalik, et olete kallimaga hõivatud ühistel pidudel ja üritustel. Hea uudis on, et naudite mõlemad aega oma sõpradega. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

See nädal on sinu südame jaoks kainenemise aeg. Tuleb välja, et sinu õlul on suur vastutus, mida sa tegelikult ei taha. Reaalsus on, et sa pead sellega leppima ja ohjad enda kätte võtma. See on sinu jaoks oluline õppetund täiskasvanulikkusest. Armuelus on võimalus, et sul ei ole lihtsalt energiat, kuid õnneks su partner mõistab.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sel nädalal tekib sul soov avastada maailma uues valguses ja leida kõigele suurem tähendus. Õnneks on sinu kallim sinu teekonnal sulle toeks ja teeb selle veel erilisemaks. Nautige oma seiklust!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

See võib sinu jaoks rahaliselt olla väga eriline nädal ning mingil põhjusel on sellesse kaasatud ka sinu partner. Ehk olete hiljuti millessegi investeerinud ja lootnud, et kõik läheb ideaalselt. Kui jah, siis sel laupäeval jõuavad teieni head uudised.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Veendu, et võtad sel nädalal oma suhtest viimast. Sel laupäeval teevad Jupiter ja Veenus koostööd ja toovad sinu armuellu maagiat. Sel nädalal võib ette tulla kihlus või isegi pulm!