NÄDALA ARMUHOROSKOOP 24.10-30.10

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 24.10-30.10

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Selle nädala alguses võid tunda, justkui teeksid suhte püsimajäämise heaks kõike. Ometi avastad sa üsna ruttu, et asi ei tundu sulle õige. Laupäevaks mõistad, et pead oma uskumustele kindlaks jääma isegi siis, kui need sinu partneri omadega ei ühti. Aus vestlus oma põhimõtete teemal aitab teil aru saada, kas armastus on tõeline.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Kui oled oma partneri rahaasjade suhtes teadmatuses, võib see sinu jaoks kujuneda raskeks nädalaks. Esiteks võid sa avastada, et ta on sinu eest midagi olulist varjanud ning sa pole kindel, kas suudad sellega leppida. Laupäevaks selgub, kas suudad rahuneda, teema unustada ja edasi liikuda.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Selle nädala alguses võid tunda, justkui peaksid valima oma karjääri ja suhte vahel. Enne, kui lased sellest tekkinud stressil enda üle võimust võtta, tea, et vaatamata sinu tunnetele ei pruugi see olukord ka reaalselt nii olla. Teisipäeval oled sa eriti tundlik ning laupäevaks selgub, kas sinu suhe saab sinu karjäärile takistuseks.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Kui sul on hetkel tervisega kehvasti, võid sel nädalal tunda, justkui sinu partner ei toetaks sind üldse. Ei tasu aga asjast liiga suur numbrit teha, sest ta võib olukorra mõistmise asemel hoopis sinust eemale tõmbuda. Selgita talle, et vajad teda praegu üle kõige, kuigi mõistad, et see on ebamugav. Kui oled vallaline, toob laupäeval sinu romantikasektorisse jõudev noorkuu uusi võimalusi.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Selle nädala alguses võite kallimaga kokku puutuda pettumust valmistava intiimse olukorraga. Selle asemel et üle muretseda, mõistke, et vahel sellised asjad lihtsalt juhtuvad. Kui te aga ei suuda leppida, võib laupäevaks teie vahel kasvada ebameeldiv pinge. Sel nädalal on ka võimalus, et avastad, et sa pole oma partneriga koos õnnelik. Kui jah, siis olge üksteise vastu ausad.

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal võid sa pettuda, sest tunned, et su partner ei käsitle olulist kodust teemat piisavalt hästi. Sa tunned, et peaksid saama temale loota, kuid tema asetab kogu vastutuse sinu õlgadele. Kuigi sa pole selle üle õnnelik, leiad sa, et tegelikult on sinu pettumus tingitud hoopis sügavamast probleemist.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Kolmapäev võib olla ainus päev sel nädalal, mil tunned suhtes kergendust. Sel päeval on Jupiter Veenusele toeks ja aitab sul arendada head vestlust kaaslasega, kel on tõesti elus siht olemas. Ülejäänud nädal läheb sinu jaoks aga raskemalt. Ükskõik kuhu sa suundud, on sul midagi lahendada. Lihtsalt püüa jääda rahulikuks ja ela see üle!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sel nädalal võid saada pettumuse osaliseks. On võimalik, et sinu kallim paneb sind end väärtusetuna tundma ja sa kaotad enesekindlust. Tea, et kui sinu kaaslane sind hästi tundma ei pane, on sul probleem. Ole aus ja hinda end piisavalt, et sellest aru saada. Pühapäev on õige päev ohjade enda kätte võtmiseks.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sel nädalal võid sa tunda end kurnatuna, sest avastad, mida suhe tegelikult tähendab. Pead endale selgeks tegema, et armastus ei ole ainult lõbu ja mängud, vaid vahel tuleb tegeleda ka eluliste teemadega. Sel nädalal on sul võimalus end õigele rajale viia, kuid ainult siis, kui oled valmis selle nimel tööd tegema.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Võid proovida enda pahameelt suhte osas endasse hoida, kuid elad selle ikka kellegi teise peal välja, mis tekitab palju ebameeldivusi. Kuigi sa pole päris kindel, mis teie probleem on, oled sa sisimas ammu tundnud, et midagi on mäda. Tee, mida suudad, et oma partneriga asjad läbi rääkida, et vimm teie üle võimust ei võtaks. Vajadusel võtke ühendust nõustajaga.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sa võid tunda, justkui peaksid oma kallima ja sõprade vahel valima, sest üks sinu sõpradest avaldab väga häälekalt oma arvamust. Sa hindad sõprust väga, mistõttu tekitavad tema sõnad sinus segadust. Ometi tahad sa kuulata oma südant ja ei taha lasta sõbra arvamusel oma suhte vahele tulla.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Kui oled vallaline, on võimalik, et kohtad selle nädala lõpupoole kedagi, kes on sinust erineva usulise või kultuurilise taustaga. Ole võimalustele avatud! Kui oled suhtes, võid tunda end ebakindlalt, sest partner ei toeta sinu karjääriotsuseid sinu silmis piisavalt. Head uudised on, et kuigi ta kõigi sinu valikutega ei nõustu, aitab ta sind rahaliselt ja seisab kindlalt su kõrval, kui sina oma unistusi täidad.