NÄDALA ARMUHOROSKOOP 28.11-04.12

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 28.11-04.12

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Ootamatu areng karjääris jätab sind mõneks hetkeks nõutult paigale istuma. Selle tulemusena võid sa oma pingeid välja elada kallima peal. Proovi aga vältida terve nädala jooksul impulsiivseid emotsioonipuhanguid, sest see ei ole teile hea. Sa põhjustaksid sellega vaid veel rohkem mõttetut stressi. Nädala lõpuks suudad niimoodi ilmselt rahuneda. Minge koos sõpradega välja – te vajate väikest puhkust!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Rahaliselt avaneb teie jaoks sel nädalal üks mõnusasse paika viiv uks. Kuigi materiaalne pool on teie suhtes korras, võivad vaimsed probleemid lahendamist vajada. Ehk kripeldab kummalgi teist usuerinevus? Nädala keskpaigas on oodata selguse hetke.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Uus värske algus teie suhtes on sel nädalal tõenäoline. Alustate koos uue projektiga või teete mingi olulise otsuse, mis teid motiveerib. Mõelge kastist välja ja tehke sel nädalavahetusel midagi erutavalt põnevat!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Teievaheline suhtlus areneb reedeks dramaatiliselt. Kuni 19. detsembrini, kui Merkuur sinu suhtesektoris viibib, on sul uskumatu võime kuulata ja aru saada. Ole aga valvel, sest kõik otsused, mida koos lähiajal tegema peate, võiks olla tehtud esimesel võimalusel, sest Merkuur hakkab varsti parematele jahimaadele liikuma ja ei ole enam sulle abiks.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Teie vahel on sel nädalal vaid tõeline armastus! Teisipäevane noorkuu toob teie vahele värsket sädet või toob vallalisele Lõvile võimaluse kohata kedagi südant sütitavat. Hoia aga eemale töökaaslastest, sest see võib kaasa tuua konflikte.

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal peaksid olema rahaga eriti ettevaatlik. Sul on kiusatus koos kallimaga võtta risk, mis aga ei pruugi end ära tasuta. Kui soovite riskida, siis tehke seda magamistoas ja proovige midagi uut!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sinu pereelu võib püüda sel nädalal sinu suhte kodaratesse kaikaid loopida. Kui see on aga põhjusega, siis austa kõigi arvamust ja lase igaühel ise enda sisetunde järgi tegutseda. Ka sinu partner vajab vahel sinust puhkust!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Kuigi tavaliselt kipud sa kallima kahtlusenootide peale kohe kaitsepositsioonile asuma ja vastu ründama, on sul sel nädalal tahtmine taganeda ja probleemide eest põgeneda. Kuigi see näib lihtne variant, oleks tegelikult targem leida kuldne kesktee ning õppida andestamist ja kaastunnet. Asju saab lahendada ka rahulikult.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Teisipäeval toob noorkuu sulle uue värske alguse, mis mõjutab ka sinu armuelu. Sa võid tunda ärevust, sest tunned, et oled leidnud kõige täiuslikuma inimese maa peal. Kuigi ta ei ole ilmselt see üks ja ainus, tahad sa siiski selle tundega kaasa minna – see on lõbus!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sel nädalal veedate te kallimaga privaatselt aega, sest soovite emotsionaalselt taas lähedasemaks saada. Minge näiteks kahekesi kohtingule või sõitke nädalavahetuseks kuskile peitu. Privaatsus teeb teie suhtega imet. Reedel jõuab sinu tähtkujusse Merkuur, mis annab sulle võime paremini suhelda nii oma kallima kui ka kõigi teistega.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sinu sotsiaalelus on oodata uut värsket algust, mistõttu peaksid oma meeled avatuna hoidma. Kui oled juba suhtes, on võimalik, et satute selle nädala alguses ootamatu konflikti otsa.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Hoia sel nädalal oma sõbrad kallimast eemal! Mida iganes sa teed, ära vasta oma sõprade küsimustele teie omavaheliste probleemide kohta, sest see võib kõigile ebamugavust tekitada. Teine võimalus on, et sulle pilgutab silma keegi, keda sa kunagi romantilise pilguga vaadanud pole. See võib tekitada ebamugavust, kui sa sama ei tunne. Kui aga tunned, võib see kasvada kirglikult suhteks.