NÄGID JÄLLE EKSIST und? Mida see tegelikult tähendab?

NÄGID JÄLLE EKSIST und? Mida see tegelikult tähendab?

Pea igaüks meist on kunagi oma endist kallimat unes näinud, kuid vaid harvad teavad, mida sellised unenäod meile tegelikult öelda tahavad. Eksi unes nägemine ei pruugi tähendada, et tema järele igatsed, vaid võib näiteks paljastada, et oled temast hoopis üle saanud. Vaata altpoolt, mida uned eksist sulle tegelikult öelda tahavad. 

Uni, kus oled eksil külas

Selline uni võib öelda, et teil on teie suhte kohta vaid head mälestused. See ei tähenda aga ilmtingimata seda, et eksi järele igatsed. Uni võib ka paljastada, et näed oma praeguses partneris samasuguseid iseloomujooni nagu endises. 

Annate unes suhtele teise võimaluse

Seegi uni ei tähenda, et sa ka päriselt sooviksid oma eksi tagasi. Uni võib rääkida ka suurtest muudatustest, mis sinu praeguses suhtes aset leiavad. 

Igatsed unes eksi järele

Uni võib paljastada, et sa tõepoolest igatsed ta järele, kuid võib ka olla, et sa ei igatse nii väga inimest ennast kui hoopis mingeid teatud jooni ja ühiseid hetki. 

Uni, kus eks annab sulle nõu

Selline uni võib tähendada seda, et eks soovib sulle nõu anda, et sa oma uues suhtes väldiksid vigu, mida tegid eelmises suhtes. 

Uni, kus eks igatseb sind

Uni võib rääkida sellest, et oled viimaks ometi oma eksist üle saanud ning eluga edasi läinud. 

Näed unes, et eks sureb või haigestub

Kuigi nägid unes sellist kohutavat asja, ei tee see sind halvaks inimeseks. Sellise une taga on alati hea põhjus. See on justkui märk sellest, et oled valmis eksi vabaks laskma ja alustama uut elu. 

 

allikas: Metro