NEED 2 ASJA paljastavad, et oled voodis kehv

123rf.com

Bustle

Teinekord sujub seks nagu valatult, kuid ometi tunned, et midagi on teie seksuaalelus valesti. Kas füüsiline tõmme on närtsinud? Kas ta ei erutu enam minu peale? Või mis kõige hullem: kas ma olen voodis halb? Kes meist poleks teinekord selle peale mõelnud? 

Seks ei ole kaugeltki tehniline sooritus. Sageli piisab, kui sa natuke oma mõttemaailma muudad. Kõigepealt pead aga mõistma, et midagi on valesti. Mõnikord on piinlik otse küsida või tundub, et kallim on oma kesta sulgunud. Siis peaksid tuginema oma sisetundele ja küsima, et milles on probleem või mida võiks teisiti teha.

Need kaks allpool toodud märki paljastavad, et oled voodis halb.

Hoolid ainult enda naudingust

Ka endal on parem tunne, kui tead, et ka teine naudib. See võib olla lausa erutav, mis on omamoodi win-win olukord. Kui avastad, et keskendud ainult endale, proovi vahepeal keskenduda partneri naudingule. Tõenäoliselt märkad erinevust.

Te ei räägi seksist

Hea seks põhineb aususel. Kuidas sina ennast tunneksid, kui saaksid teada, et partner on kogu aeg teeselnud? Sama oluline kui on kuulata partneri soove, on rääkida ka enda omadest. Teeseldes ei muutu teie seksuaalelu kunagi paremaks, vaid selleks on vaja regulaarset, avatud arutelu. Uuringu järgi ühendab õnnelikke paare see, et nad räägivad omavahel palju – kaasa arvatud seksist.