Reklaam sulgub sekundi pärast

SELGELTNÄGIJA MERILY TIMMER: mis siis, kui ma ei saagi lapsi?

Buduaar

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: TV3

Selgeltnägija Merily Timmer tõdeb, et laste saamine on teema, millega tihtipeale ka tema poole pöördutakse.

Mis siis, kui ma ei saagi lapsi - seda küsimust kuuleb Timmer tihti.

"Noored naised, kes on mures, et nad ei saagi lapsi. On see siis tervislikel põhjustel, parteriga ebaõnnestunud katsed või partneripuudus.
Mina olen isiklikult alati selle poolt olnud, et kui ei saa naturaalsel teel, siis proovida kunstlikult. Kui pole kaaslast, siis saada kasvõi üksi. Kui kuidagi ei jää lapseootele, siis lapsendada. See ei pea kunagi nii jääma, et paar jääbki ilma järeltulijata," sõnab ta.

Merily ütleb ka seda, et rasedaks jäämist ei saa vägisi suruda. "Tohutu püüdlemine ja proovimine ei too tulemust. See on samuti väga levinud. Proovitakse ja surutakse ennast seni kuni tekivad pettumused ja keha läheb täielikult blokki ning naine ei jäägi lapseootele. Ikka ja alati peaks see olema vaba ja tulema kergemalt. Teinekord klaas veinikest ja lõbus õhtu toovad üllatuse kiiremini. Siinkohal meenub mulle armas lugu, kuidas klient mulle hiljaaegu kirjutas, et käis vastuvõtul, oli aastaid proovinud, kuid tulemust polnud. Tegi nii, kuidas soovitasin ja tänaseks on neil imearmas uus ilmakodanik," tõdeb Timmer. 

Loe täispikka postitust SIIN.