PALJASTATUD: mida mehed suhtelt tegelikult tahavad?

Ka meestel on omad soovid ja vajadused, mida nad suhtelt tahavad. Nii mõnigi naine on selle üle pead vaevanud, mis need asjad siis olla võiksid. Portaal MindBodyGreen otsustas selle õrnema sugupoole jaoks lihtsamaks teha ning pani kirja 3 nüanssi, mida enamik meestest suhtelt tegelikult soovib.

Mees tahab end kangelasena tunda

Mees soovib olla oma naise jaoks supermees. Ta tahab oma naist süles kanda ja teda kogu maailmale näidata. Lase tal siis ennast aidata ja oma võimeid demonstreerida. 

Mees soovib aksepteerimist

Mehed tahavad tunda, et naine aksepteerib neid ka siis, kui nad nõudepesumasina valesti täitnud on, jätavad tualetipotikaane üles või unustavad midagi, mida naine mitu korda meelde on tuletanud. Need on ju vaid inimlikud vead ja vigu teevad meist kõik. Ainult siis, kui armastad meest sellisena nagu ta on, soovib ta muutuda paremaks inimeseks. 

Mees soovib teada su elu kohta

Mõned naised jätavad meestele oma tunnete kohta rääkimata, sest nad kardavad viimase reaktsiooni. Tõde on aga see, et mees tunneb ennast siis kõrvalejäetuna. Sedasi ei õpi ta kunagi oma kallimat tundma. Paarid kasvavad tugevaks koos, mitte eraldi.