PALJASTATUD: MIKS MEHED tegelikult naistele oma suguorgani pilte saadavad?

PALJASTATUD: MIKS MEHED tegelikult naistele oma suguorgani pilte saadavad?

Kui mees saadab oma peenisest naisele pildi, peab ta seda justkui eelmänguks ja eeldab, et iga naine hüppab sellise imelise kingituse peale rõõmust lakke. Paraku ei näe paljud naised asja aga sama nurga alt. Kui sa pole tükk aega kohtamas käinud, siis ilmselt pole sind selliste piltidega õnnistatud. Leidub aga neid, keda on, vahendab Ilta Sanomat. 

Ameerikas läbiviidud uuringust selgus, et iga kolmas naine vanuses 19-40 on vastuvõtnud sellise kaadri ning vallalistest meestest iga teine tunnistas, et on huvipakkuvale naisele oma peenisest pildi saatnud. 

Mis küll meeste peas liigub, kui nad võtavad püksist jalast, otsivad sobiva nurga, teevad pildi oma jäigastunud riistast ning saadavad seejärel kõige paremini väljakukkunud foto potentsiaalsele partnerile? Rootsi kirjanik Caroline Hainer avaldas hiljuti raamatu sellest, miks mehed välgutavad. Raamatust selgub, et tol hetkel liigub meeste peas vähe vähe ja see vähene, mis liigub, ei suuda naiste loogika käsitleda. 

Üks põhjus, miks mehed oma peenisest pilte saadavad on see, et nad võivad naiste huvist valesti aru saada. Norra psühholoogi Mons Bendixeni sõnul peitub selle taga bioloogiline seletus: mehed leiavad, et sellised fotod suurendavad tema võimalust järglaste saamiseks. 

Samuti arvavad mehed, et tegu on süütu flirdiga. Enamiku naiste meelest on sellise foto saamine aga ebameeldiv, tekitab piinlikkust ja teinekord ka ähvardava alatooniga. Haineri sõnul on mehed uhked oma peenise üle ja soovivad saada kiitust – just nagu innukad lapsed ja koerad. 

Peenisest pildi saatmist võib võrrelda ka selle pikkuse mõõtmisega, seksuaalpartnerite arvuga kelkimisega ja traditsiooniliste jõukuse näitamisega: uhked autod, kallid kellad ja paadid. 

“Peenisefoto näitab partnerile, et mees on mees ja ta on valmis sugu tegema,” lisas Heiner.