PALJASTATUD: SEKSPOOS, millest unistavad kõik mehed

Selleks, et oma voodielule vürtsi lisada, tasub proovida erinevaid seksipoose ning viia seks magamistoast välja - võimalusi on tegelikult lõputult ning pimedas teki all seksimisele leidub kordades erutavamaid valikuid. Mida elavam fantaasia, seda parem seks ja loomulikult on vaja ka piisavalt iseloomu, et neid fantaasiaid oma kallimaga jagada.

Selleks, et oma voodielule vürtsi lisada, tasub proovida erinevaid sekspoose ning viia seks magamistoast välja – võimalusi on tegelikult lõputult ning pimedas teki all seksimisele leidub kordades erutavamaid valikuid. Mida elavam fantaasia, seda parem seks ja loomulikult on vaja ka piisavalt iseloomu, et neid fantaasiaid oma kallimaga jagada.

Kui rääkida erinevatest sekspoosidest, siis võiks arvata, et meeste ja naiste arvamused lähevad siinkohal lahku ning et see, millest unistavad mehed, ei klapi sugugi naiste nägemusega. Huvitaval kombel tuli välja, et see ei vasta tõele. 

Nimelt selgub viimatisest uuringust, et nii mehed kui ka naised unistavad mõlemad ühest ja samast sekspoosist ning selleks on seksimine koerapoosis. Antud asend erutab mehi ja naisi võrdselt ning võib öelda, et tegu on kõige populaarsema poosiga, millele järgneb misjonär ja seejärel kauboitüdruk.

Märkimisväärne protsent mehi unistab ka anaalseksist ning enamik tahab seda elu jooksul vähemalt ühe korra kindlasti proovida.

Allikas: askmen