PIKKA AEGA EEMAL olnud Gethel Burlaka paljastas ilustamata tõe oma elus toimuva osas

Gethel Burlaka

Buduaar

Lauri Pedaja kihlatu ja pisitütre ema Gethel Burlaka on viimastel nädalatel kõigest eemal olnud ning nüüd otsustas naine avaldada ka põhjuse, miks see nii on.

“Olen selle aasta lõpus ikka maru rahulikult seda eluvärki võtnud. Ei ole midagi eripärast korraldanud, vaid täiesti harju keskmist elu elanud. Ja see on olnud meeletult mõnus. Lihtsalt endale ja oma perele elamine. Aeglased hommikud: pundiga pikalt voodis kurrunurrutamine, söögilaua taga kohvi mekutamine, ühised jalutuskäigud talvevõlumaal.

Ja kulgemine õhtuni: palju mölutamist, aga ka jälle jalutamist, jutustamist, kallistusi, imemaitsvaid roogasid ja puuvilju ja ka kommi. Jõulud olid ühel rahulikuimad, mida mäletan. Olen saanud põhimõtteliselt kõike teha nii nagu süda soovib,” tõdeb naine.

Gethel lisab veel: “Mul on tänaseni jõuludest paar taldrikut pesemata ja ma ei tunne sellepärast grammigi häbi. See on hea tunne ja sellises meeleolus uuele aastale vastu minna on ütlemata tore,” tunnistab pisitütre ema, et tema elus on kõik praegusel perioodil vägagi hästi ja lausa imeline.