PÖÖRANE NIPP, MIS paneb mehe oma naise järgi täiesti hulluma

2 kommentaari
PÖÖRANE NIPP, MIS paneb mehe oma naise järgi täiesti hulluma

Ilmselt sooviks iga naine teada saada võlunippi, mille abil kõik mehed pöördesse ajada ja oma pilli järgi tantsima panna, ent reaalsuses sellist maagilist imenippi olemas ei ole. Siiski leidub aga üsnagi lihtsaid võtteid, mis erutavad meest rohkem kui sa arvatagi võiksid ning siinkohal mainime ära ühe neist.

Ilmselt sooviks iga naine teada saada võlunippi, mille abil kõik mehed pöördesse ajada ja oma pilli järgi tantsima panna, ent reaalsuses sellist maagilist imenippi olemas ei ole. Siiski leidub üsnagi lihtsaid võtteid, mis erutavad meest rohkem, kui sa arvatagi võiksid ning siinkohal mainime ära ühe neist.

Kuidas muuta ennast mehe silmis täiesti vastupandamatuks ja vürtsitada sekselu? Ei, selleks ei ole vaja sekspoodi minna ega koju postitantsu tarbeks vajalikku posti muretseda. Oluline on hoopis see, mida sa voodisse minnes endale selga paned! Jah, just nii!

Hiljutisest uuringust selgub, et pole midagi võrgutavamat kui enesekindel naine uhiuues seksikas pesus, mida mees esimest korda näeb. Mida rohkem pitsi ja mida põnevama lõikega pesu, seda rohkem mees erutub ja võib kindel olla, et see mõjub isegi paremini kui ihualasti voodisse minek.

Seksikas pesu on võti, mis mõjub tõhusamalt, kui paljud naised arvavad. 

Allikas: sheknows.com

Sarnased artiklid