PRANTSLANNADE 10 PARIMAT seksinippi

2 kommentaari
PRANTSLANNADE 10 PARIMAT seksinippi

Prantslannad on tõusnud 21. sajandil peaaegu iga valdkonna elustiiligurudeks. Nad on õpetanud meile, teiste rahvuste esindajatele, kuidas riietuda, toituda, vanaduses ilus välja näha ning pidutseda nagu nemad. Ja nüüd on meil aeg õppida ka seda, kuidas prantslannad armatsevad. 

1. Ole seksikas ka toidupoes

Ole seksikas alati ja kõikjal. See tähendab, et ka toidupoodi minnes löö ennast üles. 

2. Anna minna

Kui soovid üheöösuhet, ära pelga. Kuula ennast ja anna endale ausalt aru, mida sa soovid. Sa ei pea olema nunn, aga ka mitte päris pornostaar. 

3. Ära kasuta enda kondoome

Prantslannad soovitavad, et ära kasuta mitte kunagi enda kondoome, vaid alati mehe omasid. Teisest küljest oleks kurb, kui kirglik öö jääb selle tõttu ära, et võtad antud nõu kuulda.

4. Ei karmidele mängudele esimesel ööl

Prantslannad ei tunne tabusid, kuid päris esimesel ühisel ööl peaks hoiduma karmidest S&M mängudest.

5. Ei viimase hetke hammaste pesemisele

Võiks arvata, et prantslannad käivad just enne akti nina puuderdamas ja väljuvad duširuumist sensuaalses aluspesus. Kuid oh ei. Nipp seisneb selles, et igasugune viimase hetke pesu vahetamine, hammaste pesemine ja meigi korrastamine on keelatud. Prantslanna elab hetkes ning laseb asjadel minna.

6. Jah hotelliseksile

Ka selline probleem võib elus ette tulla: pärast paari kokteili teeb mees ettepaneku, et mis oleks, kui võtaks hotellis toa. Kui tegu on toaga suurepärases hotellis, siis nõustu. Kui kellaaeg on aga 10-11 või 15-16 vahel, siis keeldu.

7. Fantaasiad appi

Prantslannade sõnul leidub kõikidel seksfantaasiaid. Nemad soovitavad aga moraali unustada ning fantaasiatest avameelselt rääkida.

8. Seksmänguasjad

Prantslannade meelest tulevad seksmänguasjad pikas suhtes vaid kasuks. Oluline on see, et mänguasju ei osteta koos sõbrannadega, vaid üksi või koos kallimaga.

9. Kähkukad

Pikka suhet vürtsitavad kähkukad. 

10. Kuiv hooaeg ei tohi kesta üle kahe nädala

Prantslannade nõuannet on lihtsam öelda kui teha, kuid nad soovitavad hoolt kanda selle eest, et suhtes ei kestaks seksivaba periood üle kahe nädala. 

 

allikas: Me Naiset