Prostituudi päevik: ausalt kõigest, mis toimub bordelli magamistoas

Prostituudi päevik: ausalt kõigest, mis toimub bordelli magamistoas

Oled sa kunagi mõistatanud, mis toimub bordellides tegelikult? Kas televisioonist jooksnud sari “Bordell 232” oli tõetruu? Maailma vanim amet on Nevadas, USAs legaalne olnud alates 1971. aastast. Ülejäänud osariikides on bordellide pidamine ja prostitutsioon keelatud. Toome lugejani väljalõike ühe Nevadas prostituudina töötava naise päevikust. 

Oled sa kunagi mõistatanud, mis toimub bordellides tegelikult? Kas televisioonist jooksnud sari “Bordell 232” oli tõetruu? Maailma vanim amet on Nevadas, USAs legaalne olnud alates 1971. aastast. Ülejäänud osariikides on bordellide pidamine ja prostitutsioon keelatud. Toome lugejani väljalõike ühe Nevadas prostituudina töötava naise päevikust. 

Tutvu “Lidiaga” (nimi muudetud), täiesti legaalse prostituudiga, kes on tänaseks Nevadas elanud ning töötanud viis aastat. Seksi müümine polnud loomulikult tema esimesena karjäärivalik. Tegelikult oli kunstiteraapiat õppinud naise sooviks töötada spordimeditsiini valdkonnas. Lõpuks valis ta siiski ameti, mis tema sõnul on “väga, väga hea töö.” Nevadasse kolis ta ainult sellepärast, et alustada karjääri prostituudina. “See ei tundunud eriti keeruline amet olevat,” meenutab Lidia. teenimine millegagi, mis on minu jaoks sama lihtne, kui saja piires arvutamine, tundus hea mõttena,” räägib ta. 

Tänavatel töötamist vältides on ta ametikohustusi täitnud mitmetes erinevates bordellides. “Olen alati töö legaalsuse turvalisusest ettepoole seadnud.” Hetkel töötab ta väikeses lõbumajas (mille nime ta ei avalikusta) Põhja-Nevadas, 300 kilomeetri kaugusel Las Vegasest, kus liiguvad tegelikult veel suuremad rahasummad. Lidial paluti päevikut pidada ning ta oli rõõmuga nõus seda tegema. “See elu pole kindlasti nii vilets, kui osad inimesed arvavad. Samas pole see ka ainult pidu ja pillerkaar,” lisas naine. 

Tegu on lihtsa, ilustamata väljalõikega sekstöötaja päevikust, mis tahes-tahtmata peegeldab inimeste seksuaalsuse värvikamaid pooli. 

REEDE 

9.30 Täna on iganädalane arsti külastus. Sealt ei tohi puududa, muidu kaotan tööloa. Vähemalt saan arsti juurde minnes kanda tavalisi riideid ning mugavat rinnahoidjat, mitte kivikõva korsetti, mis surub rinnad minu lõua alla. Eelmine õhtu oli pikk ja tüütu. Säravad roosad stiletod on sääremarjade surm!

9.40 Hommikukohv tüdrukutega. Õnneks pole ma täna hommikuses vahetuses. Lily räägib ühest eelmise õhtu kundest, kes ei suutnud kuidagi lõpuni jõuda. Ta käskis mehel lõpuks pihku peksta, et kohtumine tervet töögraafikut segi ei paiskaks. Ta oli vihane, et mees talle juustesse lõpetas. Lily pidi sellepärast järgmise kliendi töökaaslase juurde suunama. Me puutume kokku kõigi äärmustega. Lily eilne klient oli täielik vastand minu elu esimesele kliendile, kes lõpetas juba enne, kui teda puudutada jõudsin. Mul oli eelmisel õhtul uus kunde, kelle naine ei olnud nõus teda oraalselt rahuldama.

Saime baarmenilt arstil käimise jaoks  ja natukene pealegi. See, et me ei tohi tööruumides sularaha kaasas kanda on tõsiselt nõme! Nüüd ma mõistan, miks Cindy kliendilt saadud sularaha kondoomiga enda sisse peitis – see on ainus koht, kuskohast ülemused sularaha ei otsi. 

13.20 Tagasi bordellis. Kaunid politseinikud uurivad uusi õe-kostüüme. On aeg end valmis seada! 

14.25 Telefonikõne püsikundelt, kes lubab nädalavahetusel läbi astuda. Ta sõidab iga paari kuu tagant Oregonist minu juurde. Alati sama asja pärast. Ta võtab mu paljaks, paneb mu käpuli voodile, uurib arsti kombel minu tagumikku ja siseneb sinna, ise samal ajal Kanada poliitikast jutustades. (Meeldetuletus! Pean libestit juurde hankima!) Iga kord sama kava, sama jutt, alati 90minutiline broneering. Aga ta maksab hästi! Panime talle tüdrukutega hüüdnime – Doc Banal. 

16.00 Läheb lahti! Kaks inimest on juba järjekorras. Uksekell helises just veelkord. 

16.40 Kamp jobusid tuli ja läks. Ma soovin, et saaksime tüdrukutega kasvõi üksainus kord need tüübid ritta panna ja nende üle itsitada ning nalja heita, täpselt nii nagu nemad seda teevad. Enamik kundesid on tegelikult toredad. Nad vajavad lihtsalt kedagi, kes nad ära kuulaks ja paneks nad mõneks minutiks ennast universumi kuningana tundma. 

LAUPÄEV 

00.30 Jalad valutavad. Vahetasin jälle kingasid. Kolm broneeringut, kaks kostüümi vahetust, neli hambapesu. Sõin kiiresti ühe võileiva. Õnneks oskab meie baarmen hästi süüa teha! Seksimine teeb näljaseks! Pagan! Jälle uksekell! Kingad tagasi jalga!

03.20 Sain veel ühe kliendi. Ta on samuti püsikas. Talle meeldib mind kinni siduda. Esimesel kahe visiidi eest küsisin selle eest topelt tasu. Võltsi karmusega võtab ta riided mu seljast, paneb mu kõhuli voodile ning seob mu jalad ja käed selja kohale kokku. Jah, ma paindun hästi! Ta ise istub alasti toa teises otsas ja taob pihku. Mina üritan samal ajal jätta mulje nagu üritaksin ahelatest pääseda. Ongi kõik! Maksimaalselt pool tundi, kui sedagi. Ta paneb alati enda ette põrandale rätiku, et ma pääseksin hilisemast naksuvast koristamisest. Ta käib pesemas, seob mu lahti ja küsib eranditult iga kord, ega ta mind liiga kõvasti kinni ei sidunud. Nelja-viie kuu pärast kohtume jälle. 

Olen täiesti läbi! Riided võivad täna põrandale jääda … 

11.15 Kellegi koridorist kostev itsitamine äratas mu üles. Jõudsin peaaegu uuesti uinuda, kui kuulsin kõva pauku, millele järgnes kohutav ropendamine. Peaches saabus kahe-nädalaselt puhkuselt. Ta on pisike tüdruk kuldblondide juustega. Peaches ei teeninda musta nahavärviga kundesid. 

15.00 Aeg ennast valmis seada! Täna on oodata palju tuletõrjujaid, kes võtsid ühendust ja hindade kohta päringu tegid. Neil on lähedal asuvas linnas nädalane koolitus. 

19.30 Tänaseks on kaheksa klienti. Just saabusid äsja täisealiseks saanud kutid, kellega olid kaasas kaks vanemat sõpra. Viimased tögasid noormehi, et nemad pole kunagi pidanud seksi eest maksma! Meenutasin meestele: ühel või teisel viisil maksavad kõik mehed seksi eest. Tihti ei saa nad ise sellest arugi. 

19.40 Tuletõrjujad saabusid! 

23.15 Neid oli 27! Kõik olid väga sõbralikud, viisakad ja lõbusad. Enamik neist lihtsalt vaatasid ja ajasid meiega juttu. Jootraha saime päris hästi! Tuletõrjujad olid lisaks kõigele ka targad. Nagu sõõm värsket õhku! Nii mõnigi neist sosistas mulle kõrva, et tuleb lähipäevil üksinda uuesti külla. 

Sain sõnumi ühelt püsikalt. Ta käib mulle juba aastaid peale, et laseksin tal ennast üleni raseerida. Ma pole tal seda teha lubanud. Terava žiletiga võõras tüüp pole miski, mida enda lähedale laseksin.  

Vajan puhkust!

 

Allikas: menshealth.com