Raskesti kättesaadava mängimine on mõttetu

Raskesti kättesaadava mängimine on mõttetu

Raskesti kättesaadava mängimine on mõttetu vaev, selgub värskest uuringust.

Raskesti kättesaadava mängimine on mõttetu vaev, selgub värskest uuringust.

Tuleb välja, et mehi köidavad siiski pigem naised, kes nende lähenemiskatsetele reageerivad, mitte ei ignoreeri, vahendab Women´s Health.
Nii et kui sul oli eile väga lahe kohting, siis ei pea tingimata ootama nädalat enne, kui tema sõnumile vastad. 

Ajakirjas Personality and Social Psychology avaldatud uuring võttis vaatluse alla mitmed varasemad uuringud ja keskendus sellele, kuidas potentsiaalse partneri reaktsioon mõjutab kaaslaseotsija seksuaalset huvi ja külgetõmmet.
Selgus, et positiivne reageering mõjus palju erutavamalt kui ignoreerimine, sest see näitab, et sind huvitab teise heaolu ja hoolimine on kuum. 

Esimeses uuringus osales 122 katsealust, kes arutlesid viimase negatiivse kogemuse üle vastassooesindajaga. Siis hindasid nad tolle valmidust külgelöömisele vastama, tema naiselikkust/mehelikkust ja seksuaalset külgetõmmet. Mehed pidasid seksikamaks ja naiselikumaks naisi, kes külgelöömiskatsele vastasid. Üllataval kombel naised aga ei olnud eriti vaimustatud, kui nende külgelöömisobjekt samaga vastas – siin võib põhjus peituda selles, et reeglina naistele meeldivadki “pahad” poisid ehk need, kes neid tõrjuvad.

Kui mehed avastasid, et naine nende külgelöömiskatsele vastab, suurendas see nende seksuaalset erutuvust ja huvi suhte vastu. Siit võib seega järeldada, et kui mees ka sulle huvi pakub, pole mõtet oma aktsiate tõstmiseks pipardama hakata – ole aus ja otsekohene!

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid