See naine on oma elu armastusse investeerinud üle 1,2 miljoni euro

See naine on oma elu armastusse investeerinud üle 1,2 miljoni euro

“Hoolimata kahest luhta läinud abielust usun ma endiselt armastusse,” ütleb Sarah, kes on olnud juba 17 kuud online-suhtes mehega, keda ta kordagi näost näkku kohanud pole. 

“Hoolimata kahest luhta läinud abielust usun ma endiselt armastusse,” ütleb Sarah, kes on olnud juba 17 kuud online-suhtes mehega, keda ta kordagi näost näkku kohanud pole. 

“Ta ütles mulle kohe tutvuse alguses, et ta on lesk, kellel on kaks tütart ning et ta viibib Lõuna-Aafrikas ärireisil,” räägib naine oma armastatust, kelle väidetav nimi on Chris Olsen. 

“Chris oskab sõnu seada ning minu enesetunnet parandada. Ta nimetab mind printsessiks ja ta hoolib minust kogu südamest. Ta on väga poeetiline ning lihtsalt erakordne mees,” kirjeldab Sarah kallimat, kellega ta igapäevaselt internetis suhtleb. 

“Ma pole tegelikult Chrisiga kunagi kohtunud, aga olen temasse kogu südamest armunud,” räägib Sarah, rõhutades, et mees on vähemalt kuuel korral üritanud Ameerikasse tagasi tulla, et temaga lõpuks kohtuda. Kahjuks peeti mees kinni ning tal kästi Lõuna-Aafrikasse jääda. 

Viimase 17 kuu jooksul on Sarah teinud Chrisile tuhandeid ülekandeid koguväärtuses üle 1,2 miljoni euro. Mees on põhjendusteks toonud nii varastatud krediitkaardi, hotelliarved, advokaadiarved, aegunud viisa, varastatud ning erinevaid haiguseid. “Olen 95 protsenti kindel, et Chris räägib mulle tõtt. Ta lubas, et kui tal õnnestub tagasi Ameerikasse tulla, siis maksab ta mulle kõik viimase sendini tagasi,” räägib naine.  

Sarah pöördus doktor Phili poole lootuses, et too aitab armastajapaaril lõpuks kokku saada ning Sarah saaks lõpuks oma armastatuga abielluda. 

Mis sa arvad, kas tegu on tingimusteta armastusega või hoopis petuskeemiga? 

 

Allikas: huffingtonpost.com