Seks autos: sugugi mitte nii mõnus kui arvad

10 kommentaari
Seks autos: sugugi mitte nii mõnus kui arvad

Vabandust, et rikume su järjekordse fantaasia, kuid autos seksimine pole üldse nii tore, kui arvata võiks.

Vabandust, et rikume su järjekordse fantaasia, kuid autos seksimine pole üldse nii tore, kui arvata võiks.

Kui sa pole veel autoseksi proovinud, võid sellest mõttest suurema kahetsuseta loobuda – see on lahe ainult teoorias. Miks? YourTango toob välja seitse põhjust.

Vähe ruumi
Vahet pole, kui painduv sa enda meelest oled: vaid treenitud yogid saavad sellega sedaanis mugavalt hakkama

Vahelejäämisvõimalus
Nojah, kui see sind just üles krutib, pole muidugi probleemi. Aga politseinikud jälgivad veidratesse kohtadesse pargitud autosid ja võivad sekkuda, kui te seal parasjagu oma asja ajate. 

Liiga palju sinikaohtusid
Rool, käigukang, teie küünarnukid – kohti, kuhu vastu end ära lüüa, on uskumatult palju.

Vigastused
Sa võid lüüa pea vastu akent, jääda kuhugi kinni, end kriimustada. Ja mis saab siis, kui jalga peaks kramp tulema? Pole mingit võimalust end korralikult sirutada.

Avarii
Kui eriti hull isu peale tuleb, võib tunduda hea ideena asuda asja kallale liikuvas autos. PALUN ÄRA TEE SEDA MITTE KUNAGI! Vahet pole, kas tegu on seksi või suuseksiga. Te teete avarii, teid arreteeritakse, kui ellu jääte, ja järgmisel hetkel viibid kiirabi- või politseiautos, järel ainult tohutu häbitunne.

Keskendumisraskused
Tõenäoliselt ei suuda sa neljast küljest akendega ümbritsetud autos keskenduda pooltki nii hästi kui kohas, kus privaatsus on tagatud. Lisaks seksile üritad kuulatada, kas on kosta teiste autode või inimeste hääli, üritad jälgida, kas keegi vaatab teid, ja nii edasi. Võimalik, et sellise pinge all ei jõua te kumbki lõpuni.

See ei paku lihtsalt rahuldust
Te ei saa proovida just paljusid poose ja seks on üsna üksluine.

Kui te tingimata tahate autos seksida, siis valige endale universaalkerega masin, kus saab tagumised istmed alla lasta – vähemasti pooled puudused kaovad, vahelejäämisvõimalus näiteks siiski jääb.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid