Reklaam sulgub sekundi pärast

Seks esimesel kohtingul on lubatud? Tutvu 8 uue kohtingureegliga siin

Kaks ameerika suhtespetsialisti Andrea Syrtash ja Jeff Wilser andsid hiljuti välja kohtingureeglite juhise, milles on kirjas kõik, mida naised kohtamas käimisest teadma peaksid - seda vähemalt meeste endi arvates muidugi. Nende sõnul on seks esimesel kohtingul vägagi tervitatav ja  kuu aega seksiga ootamine ei anna midagi juurde. Lisaks toovad mehed välja veel 7 kohtingureeglit, mis nende sõnul vett peavad!

Kaks ameerika suhtespetsialisti Andrea Syrtash ja Jeff Wilser andsid hiljuti välja kohtingureeglite juhise, milles on kirjas kõik, mida naised kohtamas käimisest teadma peaksid - seda vähemalt meeste endi arvates muidugi. Nende sõnul on seks esimesel kohtingul vägagi tervitatav ja kuu aega seksiga ootamine ei anna midagi juurde. Lisaks toovad mehed välja veel 7 kohtingureeglit, mis nende sõnul vett peavad!

Allpool ongi väljatoodud kõik 8 kohtingureeglit, mis meeste sõnul 100% paika peavad:

1. Seks esimesel kohtingul on lubatud. Mehed ei pea naisi, kes nendega juba esimesel kohtingul voodisse on nõus minema, litsakateks. 

2. Oma töökaaslasega kohtama minna on väga okei. 

3. Esimesele kohtingule on soovitatav panna selga seksikas kleit ning kontsad. Siiski vaata, et sa liiga ülepakutult riides ei oleks. 

4. Suur vanusevahe pole enam mingi probleem! Ära üldse muretse, kui teie vanusevahe on suurem kui 10 aastat.

5. Selline asi nagu mehe ja naise vaheline sõprus on olemas! 

6. Mees peab alati esimesel kohtingul maksma! Ka siis kui ta näeb, et naine pole temast üldse huvitatud!

7. Kui esimene seks ei suju, ei tasu meest kohe maha kanda. Seks võibki alguses pisut imelik tunduda, aga on võimalik, et see läheb ajaga paremaks.

8. Kui sa mehega suudeldes tunned, et sa tahaksid oksendada, siis jah, teist kahest paari ei saa, seega ära temaga rohkem välja mine.

Allikas: www.dailymail.co.uk