Seks pärast sünnitust: kuidas alustada?

Lapse sünni järel ei ole seksuaalvahekordadega alustamine ilmselt esimene asi, millele mõtled. Sageli lükatakse seda aga igasuguste hirmude pärast väga kaugele edasi. 

Lapse sünni järel ei ole seksuaalvahekordadega alustamine ilmselt esimene asi, millele mõtled. Sageli lükatakse seda aga igasuguste hirmude pärast väga kaugele edasi. 

Millal sa seksiks valmis oled, see tuleks otsustada nii oma enesetunde kui arstliku läbivaatuse põhjal, vahendab FemaleFirst. Ja isegi, kui kõik on korras nii vaimsel kui füüsilisel tasandil, võivad esimesed kogemused pärast sünnitust olla veidrad – näiteks võib kimbutada tupekuivus.

Mida siis esimese sünnitusjärgse vahekorra eel ja ajal silmas pidada?

Väsimus. Tõenäoliselt olete te mõlemad väsinud, seega, kui keegi pakub abi lapsehoidmisel, võtke see vastu. Puhanud vanemad on olulised lapsele, ja seks on üks viis lõõgastumiseks. 

Kõige vähem segajaid. Püüa vahekorraks valida aeg, kui on kõige väiksem tõenäosus, et laps võib teie plaane segada. Näiteks vahetult pärast seda, kui laps on söödetud ja magama pandud.

Rääkige! Nagu ikka, tuleb partneriga ausalt rääkida, kuidas te end pärast suurt sündmust tunnete ja mida kardate, mis teile meeldib ja mis ei.

Katsu ennast. Selles pole midagi imelikku! Enne, kui päris asjaks läheb, vii sõrmed tuppe ja püüa aru saada, kas mõni piirkond on hell või valulik.

Võtke rahulikult. Kui mees siseneb, võiks ta seda aeglaselt ja ettevaatlikult.  Esialgu võiks kaaluda üldse vastastikust käega rahuldamist või oraalseksi.

Libesti. Esimestel kordadel võiksite igaks juhuks hoida libesti käepärast ja viia erutuse maksimumini. 

Lihasharjutused. Treeni tupelihaseid pidevalt, nii tagad hea toonuse taastumise. 

Poosid. Vali poos, milles naine saab kontrollida, kui sügavalt mees temasse siseneb.

Kui teil esineb katsetustest hoolimata voodis probleeme, ärge eirake neid, vaid pöörduge arsti vastuvõtule. 

 

Buduaar.ee