SEPTEMBRI LÕPUNÄDALA ARMUHOROSKOOP 26.09-02.10

SEPTEMBRI LÕPUNÄDALA ARMUHOROSKOOP 26.09-02.10

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Armastuses ja suhtes oled sa sel nädalal kaunis paigas. Sul on kõik, mida vajad – armastav kallim, kes sinust ja teie suhtest hoolib ning lisaks potentsiaal koos rahaliselt hästi hakkama saada. Sel nädalal on võimalus kihluseks, abiellumiseks või muuks oluliseks lubaduseks, mis toob teile aastateks palju õnne.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)
Sel nädalal võid enda armuelult oodata vaid parimat. Töötate oma partneriga koos ühise eesmärgi nimel ning selle vilju võite näha juba laupäeval. Teine võimalus on, et sinu silmarõõm saab nüüd lõpuks pakkuda sulle kõike seda, millest oled unistanud.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Armastus on õhus! Sinu partner üllatab sind sel nädalal millegi erilisega, mis su südame kindlasti kiiremini põksuma paneb. Reedel avaneb sinu jaoks võimalus kohata kedagi, kes järgmised kaks nädalat sinu elus olulist rolli mängib. Põnev!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sel nädalal on sinu armuelus oodata mõnusalt kõrvetavat kuumust. Kui oled viimasel ajal romantikast kauge olnud, siis sel nädalal on oodata muutust. Laupäeval saab üks sinu romantiline unistus tõeks!

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Positiivsel suhtlusel sinu ja su partneri vahel on võim muuta kogu dünaamikat teie vahel. Kui teid on pikalt piinanud mingi ebamugav teema, on nüüd aeg minevik selja taha jätta. Leiate, et soovite iga hinna eest suhet elavana hoida. Selline pühendumus viib teid veel kaugele.

NEITSI (23. august – 22. september)
Sinu armuelul on sel nädalal potentsiaali end järgmisele tasemele viia. Olete kallimaga sel nädalal eriti andestavad, mis aitab teil paljudest ebavajalikest tülidest üle olla.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
See on kindlasti sinu nädal! On võimalus, et kuuled imelisi uudiseid, mis sinu armuelu särama löövad. Reedel aitavad kuu ja universum edendada sinu elus midagi olulist, mis ka sinu ja su partneri suhtesse värvi toob.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sel nädalal oled sa kõige ahvatlevam tähemärk ja sul on hüpnotiseeriv võim oma armuelu muuta just selliseks, nagu sa seda soovid. Kui oled hiljuti kohanud kedagi uut, siis on suur tõenäosus, et armud temasse väga kiirelt.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sinu armuelu on sel nädalal suuresti põimitud sinu sotsiaaleluga, kuid see on vaid hea. Kui oled vallaline, käi kindlasti palju väljas ja otsi uusi tutvusi. Kui oled juba suhtes, töötate te sel nädalal koos ühise ilusa eesmärgi nimel, mis kindlasti edukaks osutub!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sel nädalal õhkub sinust seksikust, millest keegi mööda ei saa vaadata. Suudad sel nädalal oma enesekindlusega võita oma silmarõõmu südame, seega ära karda ja tee see ära!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sinus tekib tahtmine oma partneriga lähedasemaks saada mitte füüsilisel, vaid vaimsel tasandil. Kõige jaoks on oma aeg ja koht ning hetkel on teil aeg luua sügavam ja tähendusrikkam side.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Sel nädalal leiad endas julguse avada end oma partnerile sügavuti. Enda avamine ei ole kunagi kerge, kuid kui tahad temaga lähedasemaks saada, on see vältimatu.