SINU SODIAAGIMÄRK ja suhtekonfliktid: Skorpion

SINU SODIAAGIMÄRK ja suhtekonfliktid: Skorpion

Skorpioni tähemärk on väga karm ja sõltumatu ning seetõttu on temaga koos elada üsnagi raske, sest ta tahaks kõigi üle valitseda ja kõige üle kontrolli omada. Selle märgiga vaidlemine võib vahel täiesti võimatuks osutuda, sest ta isegi ei vaevu teist osapoolt ära kuulama olles veendunud, et just temal on õigus.

Skorpioni tähemärk on väga karm ja sõltumatu ning seetõttu on temaga koos elada üsnagi raske, sest ta tahaks kõigi üle valitseda ja kõige üle kontrolli omada. Selle märgiga vaidlemine võib vahel täiesti võimatuks osutuda, sest ta isegi ei vaevu teist osapoolt ära kuulama, olles veendunud, et just temal on õigus.

Suhtekonflikt Skorpioniga võib tähendada mitmepäevast tüli ja paksu õhku, sest üldjuhul ta pigem murdub kui alistub ja tema võitlusvaim ei rauge mitte kunagi. Teda ei huvita absoluutselt see, mida keegi teine temast arvab ja ta on ka üsnagi kinnise loomuga, mis tähendab, et oma tõelisi tundeid näitab ta välja vähestele. Sellegipoolest on Skorpionil ka hell pool ning tegelikult on nad ääretult suure südamega ja kaitsva loomusega – oma lähedasi kaitsevad nad kogu hingega ja võivad minna võitlusse ka endast tugevama vastu. Skorpion ei karda kedagi!

Kui sinu kallim on Skorpion, siis loodetavasti on sul endal pehme ja rahulik iseloom, sest muul moel teie suhe ei toimiks. Kui sa austad teda ja oled alati aus ja hoiad teda, siis käitub ta samamoodi ka sinuga. Skorpion on hea ja armastusväärne märk, ent seda vaid siis, kui sa suudad tema kõvast kestast läbi murda ja talle oma lojaalsust tõestada.

Kui sa oled ise Skorpion, siis sa tead väga hästi, kui karm ja visa sa oled. Sa tahad armastust ja lähedust nagu iga teine inimene, ent sellegipoolest tõukad sa vahel inimese endast eemale isegi siis, kui sa südames tahaksid teha hoopis vastupidist. Sa töötad sageli iseendale vastu ja hiljem muidugi kahetsed seda. Ürita oma käitumist rohkem analüüsida ja teha otsuseid mitte vihahoos, vaid oma sisetunde järgi. 

Allikas: goop.com