SINU SUHTEKOOD PEOPESAL ehk millest räägivad käejooned

Me sünnime siia ilma igaüks oma koodiga. See kood on salvestatud meie kätel ja tegelikult saab iga inimene seda koodi lugeda, kui selle selgeks õpib. Käejoontes peituv kood ütleb inimese kohta palju ning selle kaudu on teadjanaised juba sajandeid inimeste elu ette ennustanud. Käejooned räägivad sellest, millised on inimese eeldused, iseloom ja saatus, sealhulgas saab teada palju põnevat armastusest ja perekonnast. Mis aga ootab erinevate käejoontega inimesi 2016. aastal? Heidame pilgu tüüpilisemate käejoonte kombinatsioonidele. Kui aga tahad täpsemalt teada enda uue aasta kohta või ei leia enda koodi altpoolt, siis peab nõu saamiseks pöörduma mõne kogenud hiromandi poole.  

Me sünnime siia ilma igaüks oma koodiga. See kood on salvestatud meie kätel ja tegelikult saab iga inimene seda koodi lugeda, kui selle selgeks õpib. Käejoontes peituv kood ütleb inimese kohta palju ning selle kaudu on teadjanaised juba sajandeid inimeste elu ette ennustanud. Käejooned räägivad sellest, millised on inimese eeldused, iseloom ja saatus, sealhulgas saab teada palju põnevat armastusest ja perekonnast. Mis aga ootab erinevate käejoontega inimesi 2016. aastal? Heidame pilgu tüüpilisemate käejoonte kombinatsioonidele. Kui aga tahad täpsemalt teada enda uue aasta kohta või ei leia enda koodi altpoolt, siis peab nõu saamiseks pöörduma mõne kogenud hiromandi poole. 

Nii vasakul kui ka paremal käel on igal inimesel unikaalsed käejooned, mis meenutavad lähemalt uurides hieroglüüfe. Täpselt samasuguseid jooni pole kellelgi teisel kui vaid sinul ning kahte kätt tuleb vaata ühe tervikuna, et inimese kohta kogu pilti näha. Käejoonte koodid on väga suur infobaas, aga praegu vaatame üle vaid need konkreetsemad suuremad jooned, mis meenutavad hireoglüüfe ja mis annavad infot eeloleva aasta armuelu ja suhete kohta. Igal hieroglüüfil on oma side planeetidega. 2016. aastal aktiviseeruvad Saturn, Marss ja Jupiter, mis lubavad palju teravaid situatsioone. Need planeedid mõjuvad erinevalt inimestele, kelle kätel on erinev hieroglüüfide kood. 

2016. aastat peetakse muuhulgas Eraku aastaks ja see muudab pikaaegsete suhete loomise enamikule inimestele keeruliseks. Seepärast on raskemas olukorras need inimesed, kes soovivad suhetes sügavuti minna ja näiteks perekonda luua. Pidevalt võivad ilmuda mingid põhjused, mille pärast abiellumine, kokkukolimine või lastetegemise protsess võivad edasi lükkuda. Olemasolevaid pikaaegseid suhteid see siiski üldjuhul negatiivselt ei mõjuta.

Erak

Kui kellegi peopesas on Eraku hieroglüüf (pildil), siis suure tõenäosusega jääbki see inimene üksikus. Tal on raske perekonda luua ja kellegagi koos elada. Järgmisel aastal on sellistel inimestel eriti raske suhelda oma perekonnaga, sest see hieroglüüf on kogu 2016. aasta kandev kood. Eelkõige mõjutab see kood siiski lähisuhteid ning sõpruses ja karjääris võivad inimsuhted väga hästi toimida.

 

Kunstiline

Nendel inimestel, kelle peopesas on nn kunstiline hieroglüüf (pildil), võib alanud aasta tuua uusi lähisuhteid. Iseloomu poolest on sellised inimesed paindlikud, nad ei vaidle, oskavad end vastavalt olukorrale muuta, neil ei ole psühholoogilist klaustrofoobiat, nad oskavad vajadusel nii alluda kui ka liidrid olla. 

 

Praktiline

Need, kellel on peopesas praktilisuse hieroglüüf (pildil), on heas mõttes materialistlikud inimesed. Nad vastutavad oma sõnade eest ja oskavad hoolida ja hoolitseda selle eest, mis neil on. Suhetes on selline inimene oma partneri vastu aus. 2016. aastal, kui tõuseb Saturni, Marsi ning Jupiteri mõju ja konfliktide risk, on sellel inimesel lihtsam oma suhteid päästa kui uusi luua.

 

Linnu

Uusi suhteid on uuel aastal lihtsam luua inimesel, kelle peopesas on nn linnu hieroglüüf (pildil). Need inimesed on avameelsed ja nad meenutavad natuke ka oma suhtlemise poolest linnukesi oksal. Nende inimeste eesmärgid elus on kõrgemad kui teistel. Uuel aastal saavad nad realiseerida oma julgeid unistusi ja soove. Neil on hea võimalus taastada ja luua uusi suhteid ning selles võib ette tulla meeldivaid ootamatusi.

 

Need, kelle peopesas on m-tähte meenutav hieroglüüf, on uuel aastal edukad nii sõprussuhete kui ka äri- ja armusuhete loomisel. See hieroglüüf näitab, et inimene oskab teiste südameid võita ning oskab ka ise armastada. Uuel aastal on nendel inimestel palju võimalusi armastust tunda ja jagada ning luua püsivaid ja häid suhteid karjääriredelil. Aga kõik need suhted ei pruugi siiski vilja kanda, kui eesmärgiks on perekonna loomine või muud pikaajalised suhted.

 

Kaardus jooned
Need, kelle peopesas joonistub välja kaks tugevat allapoole kaardu joont (pildil), sõltuvad palju oma emast. Nad on elus murelikud ja ettevaatlikud, kuid tänu oma oskusele asju rahulikult võtta tuleb 2016. aasta nende jaoks heas mõttes stabiilne ja konservatiivne aasta, kuhu mahub palju soojust ja headust. Need inimesed leiavad nüüd aega, et hoolitseda oma perekonna ja lähedaste eest ning nad võivad parandada oma olemasolevaid suhteid inimestega nii armastuses, sõpruses kui karjääris. Kõige raskemaks osutub neile uuel aastal igasuguste suhete lõpetamine. Isegi kui see õnnestub, siis tuleb taas meeles pidada, et 2016. aastal alustatud suhted ei pruugi viia tõsise püsisuhteni.

 

X- täht

Kui sinu peopesas on x-tähte meenutav sümbol, siis oled nn headuse õde. Sellise märgi kandjad on altruistid, kellele meeldib teisi aidata. Vahel läheb nende abivalmidus üle piiri, sest nad annavad nii palju teistele, et muutuvad ise ohvriks ja õnnetuks. Uuel aastal peavad need inimesed oma selgroogu näitama, sest neid tahetakse veelgi rohkem ära kasutada – nii pereelus, töös kui paarisuhetes. Sel aastal on suur täonäosus, et x-inimesed astuvad enda kaitseks välja ja näitavad vastupidiselt kõikide teiste ootustele välja oma mässumeelsust.  Aga see kõik on inimesele endale ainult hea, sest tekib palju võimalusi põletada koormavaid ja tasakaalust väljas olevaid suhteid. Need, kellel partnerit ei ole, ei leia suure tõenäosusega ka uuel aastal püsisuhteks sobivat partnerit. Vaatamata sellele on nende elus lähedust piisavalt, sest uuel aastal saavad nad hoolt kanda oma olemasolevate lähedaste eest.

 

Kuidas ühendada kahe käe hieroglüüfid?

Kui paremal käel on üks hieroglüüf ja vasakul teine, siis tuleb kätekoodi lugemiseks pihud ühendada. Näiteks, kui su vasakul käel on kunstiline sümbol, mille põhjal kõik on 2016. aastal hea, aga paremal käel m-tähe hireoglüüf, siis on sul kõik hästi uuel aastal armuelus. Sul on suur valik ja võimalused igas valdkonnas – nii uute tutvuste rindel, äris kui armusuhetes.

Kui inimesel on nii paremal kui ka vasakul käel Eraku hieroglüüf, siis on 2016. asta tema jaoks halb armuelu aasta. Aga see ei tähenda, et aasta oleks üldpildis halb. See on lihtsalt „vale” aasta armurindel, kuid teiste elueesmärkide saavutamisel võib see olla suurepärane aasta.

Kui inimese ühel käel on praktilisuse sümbol ja teisel linnusümbol, siis see aasta toob talle palju erinevaid võimalusi ja võimalikke muutusi. Aastasse mahub palju emotsioone ja võimalusi, aga võimaluste realiseerimine sõltub ikka eelkõige inimesest endast. Sel aastal võivad välja tulla erinevad saladused ja kui inimene on olnud truudusetu, siis suure tõenäosusega tuleb nüüd ka see avalikuks.

Kui inimese ühel käel on kunstiline hieroglüüf ja teisel praktilisuse märk, siis on uus aasta emotsionaalselt stabiilne nii suhetes kui karjääris. Need inimesed suudavad vältida konflikte ja elavad harmoonias. Eelkõige on see aasta stabiilne neile, kes on juba püsisuhtes. Aga need, kellel partnerit ei ole, võivad edukalt ja ratsionaalselt valida mitme kandidaadi vahel, sest armuelu pakub avamiseks uusi võimalikke uksi.

 

Allikas: Orakul 2016, Nika Armani

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar talv 2015/16