SUHTEHOROSKOOP: mida see nädal sinu tähemärgile toob?

SUHTEHOROSKOOP: mida see nädal sinu tähemärgile toob?

Alanud nädal kulgeb enamike tähemärkide jaoks õnneks positiivsel lainel. Mida tähed aga just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt. 

Alanud nädal kulgeb enamike tähemärkide jaoks õnneks positiivsel lainel. Mida tähed aga just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt. 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kires ja armastuses läheb sel nädalal kõik täpselt nii, nagu soovinud oled. Pea meeles, et sul tuleks armastuse jaoks võimalikult palju aega eraldada. Pühapäeval võite saada häid uudiseid, mis puudutavad eelkõige teie rahalist seisu.  

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Kui sul töö juures kellegagi midagi vaikselt susiseb, siis sel nädalal saab sellest suur leek! Esmaspäeval võid oma suhte avalikuks teha. Või siis jääte te lihtsalt kogemata vahele. Ole ettevaatlik! Pühapäeval valitseb suhetes täielik tasakaal. Keskendu rohkem partneri vajadustele kui enda omadele. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sinu armuelu on ka sel nädalal väga nauditav – sädemeid lausa lendab! Kui oled värskes suhtes, siis muutub teie suhe nüüd rohkem füüsiliseks. Ka pikemalt suhtes olnud Kaksikud saavad palju voodirõõme nautida! Füüsilise läheduse laine kannab teid terve nädala. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Veedaksid selle nädala hea meelega kodus kallima kaisus mõnuledes. Esmaspäeval võite seetõttu mõlemad tööle hiljaks jääda või lausa vaba päeva võtta! Pühapäev möödub armastuse tähe all – kui oled vallaline, siis ilmub sinu ellu keegi, keda oled juba kaua oodanud. 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sügavamõttelised vestlused partneriga sujuvad sel nädalal justkui õlitatult. Teievaheline vaimne side on erakordselt tugev. Neljapäevane vahejuhtum paneb teie suhte proovile, kuid väljute sellest veelgi tugevama paarina. Mõistus on sel nädalal Lõvi kõige erootilisem tsoon. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Tunned, et kallim hindab sind siin maailmas kõige rohkem. Esmaspäeval külvab ta su komplimentide ning kingitustega üle. Ta näitab sulle, et sinu igapäevased pisikesed armastusavaldused pole talle märkamatuks jäänud. Pühapäeval saad partnerile kõik südamelt ära rääkida – ta on selleks valmis! 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Sinul läheb sel nädalal armastuses kõigist tähemärkidest kõige paremini. Esmaspäeval ootavad sind mitmed romantilise tooniga üllatused. Oled vastassoo jaoks tunduvalt atraktiivsem kui tavaliselt. Selle tulemusena tõmbad armastust nagu magnetiga enda poole. 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Hoiad oma armuelu teiste eest millegipärast saladuses. See ei tähenda, et sa sellega rahul poleks – vastupidi! Tunned end ilusama ja enesekindlamana kui kunagi varem. See loob omakorda suhetesse harmooniat. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Oled juba mõnda aega mõelnud, et võibolla on sõbra näol tegemist hoopis inimesega, kellega sooviksid pisut intiimsemat laadi suhet. Sel nädalal saab pilt selgeks! Lõpeta ülemõtlemine ja tee esimene samm. Keskendu julgelt armastusele. 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kipud rohkem tegelema tööasjade kui suhetega. Hea uudis on, et kui oled suhtes, siis toetab partner sinu ametialaseid tegemisi sajaprotsendiliselt. Pühapäeval saab sinu seltsielu uue tõuke ja kui oled vallaline, siis võta see kohtingukutse, mis sulle tehakse, vastu! 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja jaoks on sel nädalal kõige seksikamaks asjaks hingeline side. Kas olete filosoofiliselt ja eetiliselt samal lainepikkusel? Kas teil on üksteisele midagi õpetada? Kas saad selles suhtes inimesena kasvada? Kõik need küsimused saavad alanud nädalal vastuse. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sel nädalal saad aru, kui suured tunded sul oma kallima vastu tegelikult on. Esmaspäeval võib tänu sellele teie vahel müstiline side tekkida, mille olemasolust teil kummalgi aimu polnud. Voodis ootab ees seiklusterohke nädal! Tutvustate üksteisele oma salajasi fantaasiaid.  

Buduaar.ee