Suhtenõustajad arutlevad: milline on normaalne abielu? VIDEO

Suhtenõustajad arutlevad: milline on normaalne abielu? VIDEO

Mida tähendab normaalne suhe, mida kujutab endast normaalne abielu – paljud meist on oma suhtes teatud etappidel neid mõtteid mõelnud ning võibolla isegi oma suhet mõne teise paari suhtega võrrelnud.  Selliseid küsimusi endale esitada on igati tavaline ja loomulik, sest kes siis ei tahaks ennast suhtes kindlalt tunda … Paratamatult leitakse, et kui sul on normaalne suhe, siis see tähendabki, et tegu on turvalise suhtega, mis jääb kestma ja mida ei ohusta lõpp.

Mida tähendab normaalne suhe, mida kujutab endast normaalne abielu – paljud meist on oma suhtes teatud etappidel neid mõtteid mõelnud ning võibolla isegi oma suhet mõne teise paari suhtega võrrelnud.

Selliseid küsimusi endale esitada on igati tavaline ja loomulik, sest kes siis ei tahaks ennast suhtes kindlalt tunda … Paratamatult leitakse, et kui sul on normaalne suhe, siis see tähendabki, et tegu on turvalise suhtega, mis jääb kestma ja mida ei ohusta lõpp.

Tegelikult ei saa oma suhet ühegi teise suhtega võrrelda, sest nii nagu iga inimene on individuaalne, on ka iga suhe ainulaadne. See, mis paneb suhte toimima, on kahe inimese vaheline sünergia, mida lahti seletada on raske. See kas on olemas või ei ole.

Allpool olevas videos arutlevad teemal “milline peaks olema normaalne abielu” kogemustega suhteeksperdid ning nõustajad.

 

Buduaar