Suur peredraama: salenenud pruut keeldub oma inetut keha mehele näitamast

Suur peredraama: salenenud pruut keeldub oma inetut keha mehele näitamast

Kui 120 kilo kaaluv Kristina Miles võttis enne oma pulmi plaani ka suure kaalukaotuse, lootis ta pulmapäeval ennast kauni ja seksikana tunda. 

Kui 120 kilo kaaluv Kristina Miles võttis enne oma pulmi plaani ka suure kaalukaotuse, lootis ta pulmapäeval ennast kauni ja seksikana tunda. Kuigi tal õnnestus tähtsaks päevaks 60 kilogrammi alla võtta, ütleb Kristina nüüd, et suur kaalukaotus on hävitanud tema voodielu, sest tema keha sarnaneb nüüd hoopis vanaema omale – igal pool ripub üleliigne nahk. Kristina on oma uue keha tõttu niivõrd õnnetu, et ta ei lase kunagi oma abikaasal end alasti näha. 

Kuna operatsioon üleliigse naha eemaldamiseks maksab peaaegu 14 000 eurot, siis ei tule ka see kõne alla. Nii näebki noor pruut ainsa lahendusena oma abielu päästmiseks uuesti kaalust juurde võtta. 

“Kõik mida ma soovisin, oli pulmapäeval kaunis välja näha, aga see dieet hävitas mu elu. Tundsin nagu peidaksin pruutkleidi all mingit suurt saladust. Kõik ütlesid mulle, et näen hea välja, kuid neil polnud kleidi all peituvast õudusest aimugi,” räägib naine oma pulmapäevast. 

Kristina rõhutab, et tema välimus ei rikkunud ainult pulmi, vaid kahjustab tugevalt ka tema abielu Ashleyga. “Mu mees abiellus ju vanaemaga! Meie esimene abieluaasta on jube olnud. Tahaksin ennast jälle normaalsena tunda. Mõnikord on enesetunne nii kohutav, et tahaksin kääride järgi haarata ning kogu üleliigse naha enda küljest lihtsalt ära lõigata,” ütleb Kristina. 

Kaalulangetusest sai tema kinnisidee pärast esimest kleidiproovi. “Võtsin ühe kleidi endaga riietuskabiini ning proovisin seda elu eest selga saada. Olin üleni punane ja higine ning hakkasin peaaegu nutma. Lõpuks kiskusin kleidi ära ja jooksin poest kiiresti välja!” 

Nädalate jooksul langes Kristina kaal väga kiiresti. Siis kirjutas arst talle lisaks kaalulangust soodustavaid ravimeid. Nüüd kaotas ta iga kuu juba 6 kilogrammi. Ühel päeval märkas naine, et mida rohkem rasva kadus, seda rohkem tekkis ka üleliigset nahka. 

Ainsa lahendusena näeb Kristina kaalus juurde võtmist. “Kuna meil operatsiooni jaoks vahendid puuduvad, siis pean hakkama rämpstoitu sööma, et oma vana kehakaal tagasi saada. See tähendaks, et kaalukaotus oleks olnud asjatu, aga ma lihtsalt ei suuda sellisena enam elada.”  

Vaata fotosid Kristinast enne ja pärast dieeti SIIT 

 

Allikas: dailymail.co.uk