SUURIMAD SUHTE TAPJAD: 3 ASJA, mis iga mehe raevu ajavad!

SUURIMAD SUHTE TAPJAD: 3 ASJA, mis iga mehe raevu ajavad!

Mehed on õrna hingega ning solvuvad väga kergesti – eriti siis, kui löök käib nende ego pihta. On asju, mida nad mitte kunagi kuulda ei taha ja kui naine sellest aru ei saa, siis ühel hetkel mees lihtsalt pakib oma asjad ja lahkub.

Mehed on õrna hingega ning solvuvad väga kergesti – eriti siis, kui löök käib nende ego pihta. On asju, mida nad mitte kunagi kuulda ei taha ja kui naine sellest aru ei saa, siis ühel hetkel mees lihtsalt pakib oma asjad ja lahkub.

Sõnadel on suur jõud ja sõnu õigesti kasutades on võimalik oma suhe tugevamaks muuta, valesti kasutades võib armastus aga sootuks otsa saada.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida võib pidada suhte hävitajateks – mitte ükski mees ei taha neid kuulda:

1. Sa ütled oma mehele midagi negatiivset tema ema kohta.

Vahet ei ole, mida sa talle ütled, aga kui see on negatiivne tema ema suhtes, siis pikas perspektiivis hakkab see teie suhet söövitama. Kõik laused, mis sa mehele ütled, jäävad meelde – teravalt öeldud asjad jäävad kohe eriti pikaks ajaks meelde. Ükski mees ei taha kuulda lauseid nagu: “Sa lased oma emal ennast liiga palju mõjutada”, “Miks sa ikka veel oma ema sõna kuulad?”, “Sinu ema kontrollib sind liiga palju”. Öeldes talle sellise alatooniga asju, tekitad sa temas tunde, justkui ta oleks memmekas ja see solvab teda hingepõhjani. Kui sa tunned, et teie suhet hakkab häirima see, et tema emal on liiga palju sõnaõigust, siis võta see teema jutuks rahulikult ning seleta talle, miks see sulle haiget teeb. 

2. Sa hakkad tema eksnaiste kohta pärima, kuigi ta ise neist rääkida ei taha. 

Endised suhted on hell teema ja kui mees ise sellest rääkida ei taha, siis ei tasu teda torkima minna. Sul ei ole vaja teada seda, miks tema eelmine suhe lõppes – see ei muuda teie suhet tugevamaks. Parim lahendus on oma eksidest üldse mitte rääkida – minevikus elamine võib rikkuda oleviku. Kui ta ise tunneb vajadust sulle midagi sel teemal paljastada, siis muidugi kuula ta ära, ent ise ära seda teemat lahkama hakka.

3. Sa käitud vinguvalt ja armukadedalt.

Kui sa näed, et mees vaatas tänaval võõrale naisele järele või jäi mõne ilusa naise fotot pikemaks ajaks vaatama, siis lihtsalt ignoreeri seda ja ära ütle mitte midagi. Mehed vaatavad ja jäävad alati vaatama ilusaid naisi. Üksainus viriseva alatooniga lause sel teemal võib kaasa tuua suure tüli. Mees ei taha elada puuris ja tunda, et nüüd, kui ta sinuga koos on, on talle kõik keelatud. Mehed ei taha, et neid nurka surutakse ja selliste küsimustega sa täpselt seda teedki. Lisaks tekitab see tunde, justkui sa oled iseenda suhtes väga ebakindel. Enesekindel naine ei tunne end halvasti isegi siis, kui tema kõrval seisab kasvõi kümme piltilusat naist ja nad kõik tahavad sinu mehega rääkida. Ilusaid naisi on palju, kuid neid, kes ei ole armukadedad ja oma mehe kallal ei vingu, on vähe ja sellepärast mehed neid austavadki.

Allikas: elitedaily.com