TEADLASED AVASTASID, millise näoga naist mehed endale abikaasaks tahavad!

Naise keha on idealiseeritud aastasadu ning sellest on tänapäeva ühiskonnas saanud fenomen, mis müübb just nagu kurikuulus kombinatsioon sex, drugs and rock'n'roll. Kui aga rääkida naise näokujust, siis teadlased on selgitanud välja, milliste näojoontega abikaasat mehed endale alateadlikult otsivad.

Naise keha on idealiseeritud aastasadu ning sellest on tänapäeva ühiskonnas saanud fenomen, mis müüb just nagu kurikuulus kombinatsioon sex, drugs and rock’n’roll. Kui aga rääkida naise näokujust, siis teadlased on selgitanud välja, milliste näojoontega abikaasat mehed endale alateadlikult otsivad.

Näokujule on omistatud kolm kindlat tunnusjoont, mis teadlaste sõnul moodustavad ideaalse naise näo ning just neid aspekte vaatavad mehed alateadlikult, kui nad endale instinkti järgi kaaslast valivad.

Need kolm tunnusjoont on:

1. Sujuv pehme lõuajoon

2. Täidlased huuled

3. Südamekujuline nägu

Just esimestel kohtumistel, mil välimusel on kõige rohkem mõjuvõimu ja teineteist alles õpitakse tundma, vaatavad mehed naise näo juures neid nüansse, ent kui side on loodud, siis ei ole välimus enam sugugi määrava tähtsusega.

Teadlased rõhutavad, et kuigi mehe alateadvus peab naise näo juures oluliseks neid kolme punkti, ei tee nad lõplikku otsust kunagi üksnes välimuse põhjal. 

Allikas: sheknows