TEADLASED PALJASTASID, mitu sekspartnerit naisel elu jooksul olema peaks

Sekspartnerite number ei pruugi meie endi jaoks midagi olulist tähendada, ent vastassugupoole silmis on see teatud määral siiski oluline ning kui see arv ületab teatud piiri, võib suhtes tekkida ka erimeelsusi. Inglismaal viidi läbi uuring, kust selgus, mis on nii naiste kui ka meeste ideaalne sekspartnerite arv.


Sekspartnerite number ei pruugi meie enda jaoks midagi olulist tähendada, ent vastassugupoole silmis on see teatud määral siiski oluline ning kui see arv ületab teatud piiri, võib suhtes tekkida ka erimeelsusi. Inglismaal viidi läbi uuring, kust selgus, mis on nii naiste kui ka meeste ideaalne sekspartnerite arv.

Uuringust selgus, et ideaalne voodipartnerite arv on kolm – number, mis näitab, et seksuaalne kogemus on olemas ning ühtlasi kinnitab ka seda, et tegu on usaldusväärse inimesega, kes eelistab püsisuhteid juhusuhetele.

Teisalt tõdesid mitmed uuringus osalenud inimesed, et neile endale meeldiks, kui nende elukaaslasel on olnud vaid kaks sekspartnerit ning mehed leidsid, et neil ei ole midagi ka süütu naise vastu.

Naised süütu mehega suhtesse astuda ei soovinud, samas kui mehel on olnud enam kui kuus sekspartnerit, mõjub see samuti pigem negatiivselt.

Huvitav on ka tõsisasi, et uuringus osalenud naiste keskmine sekspartnerite arv oli 5,81 ning meestel 8,4. See näitab, et meestel on sekspartnereid olnud tunduvalt rohkem, kui nad seda oma teiselt poolelt ootaksid.

Allikas: dailymail