TEST: VAATA, MILLINE KARDASHIANI naine sina oled

Kardashianite suguvõsas on viis imekaunist noort naist - Kim, Khloe, Kourtney, Kylie ja Kendall, kes kõik on omamoodi erinevad ning nende elu on kahtlemata kõike muud kui igav. Nad on naised nagu me kõik ning tegelikult peitub igas naises pisut kardashianilikke jooni, tahame me seda endale tunnistada või mitte.

Kardashianite suguvõsas on viis imekaunist noort naist – Kim, Khloe, Kourtney, Kylie ja Kendall, kes kõik on omamoodi erinevad ning nende elu on kahtlemata kõike muud kui igav. Nad on naised nagu me kõik ning tegelikult peitub igas naises pisut kardashianilikke jooni, tahame me seda endale tunnistada või mitte.

Õdedest vanim, Kourtney, on pühendunud oma lastele ning hoiab meediast pigem eemale, ent Kim ja Khloe on alati uudistes ning täpselt sama kehtib ka Kylie ja Kendalli kohta, kellest on avalikkuse tähelepanu all sirgunud kaunid noored naised.

Kuid milline Kardashian sarnaneb enim sinuga? Tee läbi üks lõbus test ja anna allpool olevas kommentaariumis teada, kas tulemus läks sinu arvates täppi.

Testi saad teha siin