Räppar Beebilõustast lahku läinud ilutegija Ingrid Mänd on ääretult kaunis naine, kes külmaks ei jäta ühtegi meest. Kui Beebilõust on juba mõnda aega lauljatar Laura Põldvere seltskonda nautinud, siis nüüd tundub, et ka Ingrid on enda kõrvale uue inimese leidnud. Tõsi küll, seda kas Beebilõust ja Põldvere ka tõepoolest paar on, ei ole teada. Ingridilt uuriti aga, kas ta on vaba või suhtes ning naine sõnas, et päris vaba ta ei ole. Järgmine küsimus tuli aga ilmselt juba Ingridi austajalt endalt: "Mis õhtul teed kaunitar?" "Olen sinuga kallis," vastas Mänd. aa
IKEA inspiratsioon — FOTO: IKEA Nipinurk Rahakratt: kodukuludelt säästmine ei sünni kangelastegudest, vaid lihtsast jätkusuutlikust mõtlemisest
Elamus Spa Herbal Cup — FOTO: Joosep Ints Nipinurk Hea saunarituaal võib mõjutada nii keha kui ka emotsioone
Buduaari pulmapeo võitjad 2025 Kaisa ja Tanel! — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Buduaari unistuste pulmapidu ootab võitjapaari: anna oma armastusloole võimalus!