UNUSTAMATU SUUSEKSI KULDREEGLID: mida võib ja mida mitte?

UNUSTAMATU SUUSEKSI KULDREEGLID: mida võib ja mida mitte?

Suuseks on enamiku meeste jaoks ülim nauding, kuid seda vaid siis, kui suuseksi õigesti teha. Loe, milliseid asju peavad mehed oraalseksi juures tõelisteks pattudeks ja mis neile meeldib! 

Suuseks on enamiku meeste jaoks ülim nauding, kuid seda vaid siis, kui suuseksi õigesti teha. Loe, milliseid asju peavad mehed oraalseksi juures tõelisteks pattudeks ja mis neile meeldib! 

Ettevaatust hammastega

Kõige rohkem kaebusi tuleb meestelt just naiste kohta, kes oraalseksis hambaid kasutavad. Suuseks on kunst, mille valdamiseks tuleb ära õppida, kuidas meest oma hammastega mitte kriipida. Parim viis selleks on hoida huuli ümber tema peenise või ka katta oma hambad huultega. Nii välistad ohu, et sa talle kuidagi viga teha võiksid.

Hoia stabiilset tempot

Paljud naised arvavad, et kõige parem on tegutseda nii kiiresti kui võimalik. Mehe jaoks teeb suuseksi nauditavaks hoopis kindel rütm ja tempo. Selleks et aru saada, pead kas kiirust lisama või seda hoopis maha võtma, jälgi tema reaktsiooni. Kui ta oigab ja ringi viskleb, siis see on küll märk sellest, et oled õiges tempos. 

Ole tema munanditega ettevaatlik

Munandid on väga õrn osa tema kehast, mis teeb neist ka väga erogeense tsooni. Suurenda tema naudingut neid õrnalt lakkudes, imedes või sikutades. Kui sa liiga karmilt tegutsed või teda kogemata hammustad, siis võid talle tõsiselt viga teha. Ole väga ettevaatlik!

Mida libedam, seda parem

Kuiv suu rikub kogu mõnu ära. Parima tulemuse saavutad siis, kui hoiad oma suu võimalikult niiskena. Selleks et su suu võimalikult palju sülge toodaks, pista enne seksi põske väike komm. Lutsuta seda natuke aega, see aktiveerib süljenäärmed. Mõne pehmema kommi võid vabalt terveks suuseksiks endale suhu jätta – karamelliga võid mehele kogemata haiget teha.

Väldi okserefleksi

Oraalseks nõuab natuke praktiseerimist ja enamik mehi saab aru, kui sul mingil hetkel okserefleks tekib. Proovi seda siiski vältida, sest muidu tekitab see lihtsalt liigset ebamugavust. Parim viis selleks on ta peenist liiga sügavale suhu mitte võtta, kui sa sellega harjunud pole. Jää oma võimete piiresse ja nii lood meeldivama kogemuse nii tema kui ka enda jaoks.

Ole aktiivne

Parimat oraalseksi pakud talle vaid siis, kui ta näeb, et ka sina naudid seda! Kui sa pole hingega asja juures, siis saab ta sellest alateadlikult kohe aru. Sul ei pea olema eriti unikaalset tehnikat või suurt kogemustepagasit, ole lihtsalt aktiivne ja ära karda mehelt abi küsida. Uuri, mis talle meeldib ja mis mitte!

Lisa spermale maitset

Sperma ei ole enamiku naiste jaoks just maailma kõige maitsvam asi. Õnneks on võimalik selle maitset natuke meeldivamaks teha. Sperma maitse sõltub sellest, mida mees sööb. Kui ta armastab küüslauku ja liha, siis ära ootagi, et tema sperma hästi maitseb. Kui ta oma toitumisharjumusi muuta ei taha, siis saab õnneks abi ka sekspoodidest! Seal müüakse toidulisandeid, mis muudavad ta sperma maitse tunduvalt meeldivamaks.

sheknows.com