Vaimne puue? See naine seksib oma bioloogilise isaga!

Vaimne puue? See naine seksib oma bioloogilise isaga!

18-aastane noor naine paljastab kõik detailid kahe aasta pikkusest intiimsuhtest oma isaga: ta räägib ausalt nende armumisest kui ka esimesest vahekorrast. “Valisin süütuse kaotamiseks oma isa, sest ma ei tundud ennast ühegi teise mehega piisavalt mugavalt.” 

18-aastane Great Lake´st pärit noor naine paljastab kõik detailid kahe aasta pikkusest intiimsuhtest oma isaga: ta räägib ausalt nende armumisest kui ka esimesest vahekorrast. “Valisin süütuse kaotamiseks oma isa, sest ma ei tundud ennast ühegi teise mehega piisavalt mugavalt.” 

Naine hakkas isaga uuesti suhtlema 16-aastasena, pärast 12 aasta pikkust pausi. Ta viljastati lõpuballil ning isa tema kasvatamises rolli ei mänginud. Naist kasvatas ema, kes on neiu sõnul bipolaarne. 

Isa leidis oma tütre üles Facebooki vahendusel ning astus koheselt temaga kontakti. See toimus siis, kui neiu käis juba keskkoolis. Isa kutsus ta nädalaks enda juurde ning neiu võttis pakkumise vastu. 

Sellel nädalal nad seksisid esimest korda ning peatselt saigi neist paar. 

Neiu meenutab esimest vahekorda oma isaga: “See kestis umbes tunni ja vahekorra juhatas sisse väga pikk eelmäng. Me mõlemad jõudsime orgasmini. Kuna oleme nii sarnased, siis on teineteise seksuaalne rahuldamine väga lihtne. Näiteks meeldib meile mõlemale, kui meid kaelast hammustatakse. Ma pole kunagi varem olnud nii kirglikus, rahuldavas ja armastavas suhtes.” 

See paarike pole kunagi püüdnud oma suhet teiste eest varjata. “Kõik emapoolse suguvõsa liikmed näevad meid kui isa ja tütart. “Ka minu isapoolsed vanavanemad teavad, et me oleme kihlatud. Nad on meie üle õnnelikud ning ei suuda lapselaste sündi ära oodata. Nad kohtlevad meid nagu iga teist paari.” 

Pulmaplaanid on juba tehtud ning peatselt kavatseb neiu plaanidest ka oma ema teavitada. “Me plaanime New Jersey´sse kolida, kuna sealne seadus on meie poolel. Seal pole minu ja isa suhe illegaalne, ning siis saan kõiki pulmadest informeerida.” 

“Plaanin siis oma emale helistada ning talle öelda, et kui ta soovib oma lapselapsi külastada, siis saadame talle reisiks raha ning ta on alati meie juurde oodatud,” räägib noor pruut. 

Kuigi teadus kinnitab, et suguvõsa ringis eostatud lapsed võivad sündida erinevate defektide ning haigustega, keeldub neiu seda uskumast. 

Üks asi on aga kindel – nende lapsed ei saa kunagi teada, kuidas ema ja isa kohtusid. “Ma ei taha oma tulevastele lastele mingisuguseid probleeme tekitada,” ütleb neiu. 

 

Allikas: dailymail.co.uk