VALUS TÕDE: LOE, MILLE JÄRGI MEHED endale armukest valivad

VALUS TÕDE: LOE, MILLE JÄRGI MEHED endale armukest valivad

Viimatise uuringu kohaselt on lausa 99% meestest mõelnud oma kallima petmisele ning 44% meestest on seda vähemalt ühe korra ka teinud. Kuid mille järgi ja kust kohast mehed endale kõrvalhüppe paarilise otsivad? 

Viimase uuringu kohaselt on lausa 99% meestest mõelnud oma kallima petmisele ning 44% meestest on seda vähemalt ühe korra ka teinud. Kuid mille järgi ja kust kohast mehed endale kõrvalehüppe paarilise otsivad? 

Enamasti leiab petmine aset juhul, kui mees tunneb, et tema suhtes on midagi vajaka ning tihtipeale on alkohol olukorda soodustanud. Partneriks valitakse tavaliselt kas töökaaslane või keegi teine oma tutvusringkonnast, kuigi erandiks ei ole ka võhivõõras baarist või ööklubist.

Uurimuses osalenud meestest 27% kinnitas, et kui nende suhtes oleks midagi valesti, siis nad otsiksid armukest esmalt oma tutvusringkonnast, ent 23% vastanutest eelistas üheöösuhteks kedagi võhivõõrast baarist.

Kuid mille järgi armukest valitakse? Selgub, et füüsiline atraktiivsus ning just välimus, mis viitab, et tegu võiks olla üheöösuhet otsiva naisega, on tegurid, mis määravad.

Eesmärgiks armukese leidmisel on rahuldust pakkuv seks.

Allikas: Yourtango

Sarnased artiklid