VÄRSKUST MAGAMISTUPPA: 3 nippi, kuidas intiimelu kuumaks kütta

VÄRSKUST MAGAMISTUPPA: 3 nippi, kuidas intiimelu kuumaks kütta

Igas suhtes võtab ühel hetkel võimust rutiin, mis võib seksielule ka paraja põntsu panna. Tugeva suhte nimel tuleb aga vaeva näha ning ka seda, mis toimub teie magamistoas, saate te ise üsnagi suurel määral mõjutada.

Igas suhtes võtab ühel hetkel võimust rutiin, mis võib seksuaalelule ka paraja põntsu panna. Tugeva suhte nimel tuleb aga vaeva näha ning ka seda, mis toimub teie magamistoas, saate te ise üsnagi suurel määral mõjutada.

Ent mida siis teha, kui rutiin on magamistuppa jõudnud ning suhe vajaks värskenduskuuri, mis kire tagasi tooks?

Allpool on välja toodud kolm nippi, kuidas seks suhtes taas kuumaks kütta:

1. Kallistamine ilma seksita

Veetke magamistoas voodis aega niisama, olge lihtsalt kahekesi voodis ja teineteise kaisus. Rääkige ning eemaldage kõik kõrvalised esemed: ei mingeid telefone, raamatuid, televiisorit. Tihtipeale kaob kahe inimese vahel kontakt ning ka see mõjub voodielule halvasti. Rääkimine tugevdab suhet.

2. Eneserahuldamine

Täpsemalt siis ühine eneserahuldamine. Mitte seks, vaid te mõlemad rahuldate iseennast ja seda teise osapoole silme all. Võib kindel olla, et see mõjub suhtele kirglikult.

3. Rollimängud

Igal inimesel on salajasi seksuaafantaasiaid. Rääkige teineteisele enda omadest ning viige need ellu. Võtke kasutusele käerauad, seksimänguasjad – mis iganes erutav ja põnev tundub.

Allikas: askmen

Sarnased artiklid