10 küsimust iseendale, mis näitavad, kas teie suhe jääb kestma

10 küsimust iseendale, mis näitavad, kas teie suhe jääb kestma

Õnneliku ja pikaaegse suhte suurim saladus on väga lihtne – see on headus ja hoolivus. Kas teie suhtes on seda piisavalt? Need küsimused annavad parema ülevaate sinu armusuhte perspektiividest – kas sa oled oma mehe jaoks see õige ja kas see suhte jääb kestma või mitte? 

Õnneliku ja pikaaegse suhte suurim saladus on väga lihtne – see on headus ja hoolivus. Kas teie suhtes on seda piisavalt? Need küsimused annavad parema ülevaate sinu armusuhte perspektiividest – kas sa oled oma mehe jaoks see õige ja kas see suhte jääb kestma või mitte? 

 

1. Kas ta on omaarust õnnelik mees?


On oluline, et mees mõistaks elu põhitõdesid, seda, et elu koosneb õnnest ja raskest tööst, seda, et alati peab olema õiglane ja aus jne. Kuid kõige olulisem on see, et ta peaks end õnnelikuks just sellepärast, et on leidnud endale nii hea kaaslase nagu sina. Kas sinu mees arvab nii?

2. Kas suudad toime tulla ta väikeste vigadega?

Igaühel on pisikesed vead. Mõni mees riputab oma higised riided vannituppa kuivama, mõni hoiab oma sokke elutoa laua peal. Mõni paigutab kohukese pabereid ja teepakikesi mööda tube nagu korraldaks ta moodsat kunsti näitust. Alati on meeste juures midagi, mis naisi veidike häirib. Mõnikord ajavad need pisikesed iseärasused naisi lausa hulluks. Kas suudad mehega leppida just sellisena nagu ta on, koos tema vähem või rohkem veidrate kommetega? Teise vigadega leppimine on osa armastusest. Kui sinu mees on muidu aus, hooliv, töökas ja armastav, siis ära heida talle ette neid paari asja, mis ta mõnikord valesti teeb.

3. Kas oskad nimetada neid kehaosi, mida mees sinu juures eriliselt armastab?

Kui sa oskad neid öelda kohe nüüd, ilma pikema mõtlemiseta, siis on sinu mees küll üks väärt kullatükk, kes sind hellitada ja hoida oskab.

4. Kas ta võtaks oma hommikukohvi peale viimase piimatilga?

Kui mees jätab viimase piimatilga sulle, hoolimata sellest, et ta on tööle hilinemas, unine ja segaduses, on ta väga hoolitsev mees. Ta arvestab sinu vajadustega ning seab sinu heaolu jaoks enda vajadused tagaplaanile.

5. Kas ta oskab hoida saladust?

Kõik saladused on erinevad, osasid saladusi tuleb omavahel rääkida, osasid mitte. Oluline on, et te mõlemad saaksite saladuste hoidmisest samamoodi aru. Kui ta sõbrad talle räägivad, kuidas sa nooruses purjus peaga naabripoissi suudlesid, ei pea mees seda sulle ilmtingimata ju edasi rääkima, sest tunneksid end piinlikult ja halvasti. Kui mehel on mõni suguhaigus, siis on see asi, mida ta kindlasti sulle rääkima peaks.


6. Kas sa tead, kui palju tal raha on?

Mitte nüüd sendi pealt, aga kas tead umbkaudu tema rahalist olukorda? Sa peaksid seda teadma sellepärast, et te olete sellest omavahel avameelselt rääkinud, mitte sellepärast, et sa salaja tema arvutist või rahakotist tema finantsolukorda uurinud oled.

7. Kas ta on sind näinud ka su halvimatel päevadel?

On ta sind näinud ka sinu kõige õudsematel päevadel, kus oled depressioonis, viril, äkiline ja plahvatusohtlik? Kui ta on sind niisugusena näinud ja sellega ilma endast välja minemata toime tulnud, võib ta olla sulle õige mees.

8. Kas ta suudleb sind kindlalt?

Kas ta suudleb sind kindlalt ja kirglikult, mitte nagu sõpra? Kui jah, siis pole sul vaja muretseda.

9. Kas ta kinnitab autos turvavöö?

Turvavöö kinnitamine on väike, kuid tegelikult väga suur asi. Kui ta hoolib enda heaolust, hoolib ta ka sinu omast.

10. On sul temaga lõbus?

Kas sul on temaga lõbus? Kas saad aru ta naljadest, naerad koos temaga ja rõõmustate samade asjade üle? Kui on, siis võivad teid oodata ees suurepärased ja lõbusad aastad teineteise mõnusas seltskonnas.

 

 

Buduaar.ee