14 viisi kindlaks teha, et tema on sinu jaoks ÕIGE

14 viisi kindlaks teha, et tema on sinu jaoks ÕIGE

Oled leidnud enda kõrvale kellegi, kes paneb su silmad särama, südame kiiresti põksuma ning toob naeratuse su huulile. Kuid kas see on tõeline armastus? Kas tema on see, kellega tahaksid kokku jäädagi? Või on tegemist hoopis inimesega, kes sulle lihtsalt meeldib ja sümpaatne tundub? Sellele vastust leida polegi nii lihtne, kui arvata võiks.

Oled sa leidnud enda kõrvale kellegi, kes paneb su silmad särama, südame kiiresti põksuma ning toob naeratuse su huulile? Kuid kas see on tõeline armastus? Kas tema on see, kellega tahaksid kokku jäädagi ning kelle olemasolust oled terve elu unistanud? Või on tegemist hoopis inimesega, kes sulle lihtsalt meeldib ja sümpaatne tundub?  Sellele vastust leida polegi nii lihtne, kui arvata võiks. Inimesed armuvad tihtilugu, aga kuidas teha kindlaks, kas tegemist on selle ühe ja ainsa tõelise armastusega? Sellega, mille kohta me loeme raamatutest, kuulame lauludest ning vaatame Hollywoodi magusaimatest armastusfilmidest?

Kui sa pole päris veendunud, kas sinu praeguse silmarõõmu näol on tegemist tõelise armastusega, siis siin on mõned punktid, mis aitavad sul seda kindlaks teha.

1. Sa ei mõtle enam sellele, kas sinu jaoks võiks leiduda keegi veelgi parem
Kui sa oled pikka aega otsinud endale hingesugulast, siis tõelise armastuse puhul sa tunned, et on õige aeg otsimine lõpetada.

2. On vaid üks inimene, kellega sa flirtida tahaksid
Vallalised on harjunud flirtima, kuid nüüd leiad sa endas huvi ja soovi võluda vaid üht konkreetset inimest.

3. Sa teed enda partneri õnnelikuks ning ei oota temalt vastuteeneid
Ainus põhjus, miks sa enda kaaslast õnnelikuks teha tahad on see, et oma kallima elu rikastada ja ilusamaks muuta.

4. Sa usaldad talle oma kõige diskreetsemad saladused
Ei ole lihtne olla täiesti “läbipaistev”, kuid tõeline armastus annab sulle jõudu ja turvalisust olla sina ise ning näidata enda tõelist palet.

5. Oled suurepärane kaasosaline
Tõeline armastus paneb kaks inimest koos töötama nagu tiimikaaslased ning teeb teist suurepärased partnerid elu tähtsaimates aspektides.

6. Rõõm kaalub raskused kindlalt üle
Pole olemas suhet, kus poleks probleeme, kuid tõeline armastus toob sulle rohkem rõõmu kui muret.

7. Sa ei tunne vajadust oma kaaslast muuta
Sa aktsepteerid oma kaaslast täpselt sellisena nagu ta on, julgustades teda sellega ka arengule ning uutele saavutustele.

8. Su kaaslane inspireerib sind olema suurepärane
Parimad armastajad teavad, kuidas aidata teineteisel olla suurepärased ning lükata neid edu suunas.

9. Te ületate takistused
Armastus tulebki proovile panna, et näha, kas see on piisavalt tugev, et pidada vastu eluraskustele. Kui on, siis on tegemist tõelise armastusega.

10. Te ajate teineteist tihti ja kerge vaevaga naerma
Sarnane huumorimeel ja koos naermine näitab, et inimesed jagavad elus sarnaseid ootuseid ning tunnevad end teineteisega olles piisavalt vabalt, et olla koos tobedad.

11. Sa ei tunne vajadust varjata oma veidrusi ning kummalisi harjumusi
Kui keegi armastab sind sellisena, nagu sa oled, siis ei pea sa midagi ka teesklema.

12. Te otsite kompromisse, mis oleksid mõlemat osapoolt rahuldavad
Elu on täis kompromisse ning tõelise armastuse puhul otsitakse neid seni, kuni leitakse mõlemat osapoolt rahuldav tulemus.

13. Te mõtlete koos vananemisele ning see kujutluspilt paneb teid naeratama
Tulevikule mõtlemine võib vahel hirmutav tunduda, aga pole olemas asju, millega me toime ei tuleks, kui meie kõrval on tõeline armastus.

14. Sa tunned iga päev, et sind on õnnistatud
Sa oled sügaval sisimas oma armastatu olemasolu tõttu väga tänulik ning tunned, et see, et te teineteist leidsite, on olnud tõeline õnn. Kui see tunne on järjepidev, muudab see sinu elu säravaks ning imeliseks.

Allikas:  yourtango.com