3 saatuslikku viga, mis tapavad sinu suhte

3 saatuslikku viga, mis tapavad sinu suhte

Armastus on imeline tunne ning pole midagi paremat, kui olla armunud. Ent miks paljud suhted ühel hetkel siiski lagunevad ja armastus otsa saab? Põhjuseid on mitmeid ja kõik oleneb väga palju inimestest endist, kuid siiski on olemas paar nii-öelda saatuslikku viga, mida paljud meist kipuvad tegema ja sageli hävitame me oma suhte ilma et me sellest isegi aru saaksime. Allpool on välja toodud kolm suurt viga, mille tagajärjel võib armastus suhtes lihtsalt otsa saada.

Armastus on imeline tunne ning pole midagi paremat, kui olla armunud. Ent miks paljud suhted ühel hetkel siiski lagunevad ja armastus otsa saab? Põhjuseid on mitmeid ja kõik oleneb väga palju inimestest endist, kuid siiski on olemas paar nii-öelda saatuslikku viga, mida paljud meist kipuvad tegema ja sageli hävitame me oma suhte, ilma et me sellest isegi aru saaksime.

Allpool on välja toodud kolm suurt viga, mille tagajärjel võib armastus suhtes lihtsalt otsa saada.

1. Sa ei suuda minevikust lahti lasta.

Kui sulle on minevikus haiget tehtud ja sa tunned, et vastassugupool on sinuga halvasti käitunud, siis see ei anna sulle õigust oma praegust elukaaslast süüdistada. Sageli ei saa me ise sellest arugi, ent me suhtume meestesse negatiivse eelarvamusega, sest meile on haiget tehtud. Analüüsi oma mõttemustrit ja ole iseenda vastu aus – kui sulle on eelmises suhtes haiget tehtud, siis teadvusta seda endale ja ära kaasa neid negatiivseid emotsioone oma praegusesse suhtesse. 

2. Sa mõtled üle.

Kui sa analüüsid igat sõna ja lauset, mida mees sulle ütleb ning suudad ka kõige väiksemast asjast tüli tekitada, siis võid olla kindel, et see suhe ei jää kestma. Mehed ei salli vingumist ja kui nad tunnevad, et sa haarad kinni igast võimalusest riidu minna, siis nad annavad alla ja tõmbuvad vaikselt tagasi. Kui mees ei saa end suhtes olles vabalt tunda, jahenevad tema tunded kiirelt. Ära mõtle üle, see võib suhtele saatuslikuks saada. Kui sa kipud tühjast asjast tüli tekitama, siis mõtle, miks see nii on? Miks sa üritad oma suhet alateadvuslikult šaboteerida? Sageli on nii, et probleem on meis endis ja kui sa suudad iseendaga need pisikesed tülid lahendada, muutub ka sinu suhe tugevamaks. 

3. Sa ei julge armuda ega armastada.

Hirm haiget saada võib lõppeda sellega, et sa ei julgegi end täielikult vabaks lasta ning armuda. See tähendab riski võtmist ja keegi ei saa välistada, et sa haiget ei saa, aga kui sa isegi ei anna endale võimalust armuda, siis kuidas sa üldse õnneliku suhteni jõuad? Paljud suhted saavad otsa sellepärast, et üks osapool ei julge oma tõelisi tundeid välja näidada! Kui sinu olek on nagu “külm kala”, siis kaob suhtest kirg enne kui see isegi lõõmama hakata jõuab. Lase ennast vabaks ja kingi endale võimalus kõrvuni ära armuda. Ära varja oma tundeid, meestele meeldib, kui nende eest hoolitsetakse ja ka nemad tahavad tunda armastust.

Allikas: care2.com