3 tõde, mida sa meeste kohta teadma peaksid

3 tõde, mida sa meeste kohta teadma peaksid

Me kõik oleme kuulnud ütlust “naised on Veenuselt ja mehed Marsilt” ja paraku tuleb tunnistada, et inimesel, kes selle välja mõtles, oli õigus. Vahel tõesti tundub, et mehed ei saa naistest aru ja vastupidi. Veebiportaal yourtango.com avaldas hiljuti toreda artikli, kus sõna said mehed! Nimelt on selles artiklis välja toodud terve rida asju, mida mehed tahaksid, et naised nende kohta teaksid. Et mehi ja nende mõttemaailma paremini mõista, loe läbi allpool välja toodud kolm punkti! Need on kirja pandud meeste poolt!

Me kõik oleme kuulnud ütlust “naised on Veenuselt ja mehed Marsilt” ja paraku tuleb tunnistada, et inimesel, kes selle välja mõtles, oli õigus. Vahel tõesti tundub, et mehed ei saa naistest aru ja vastupidi.

Veebiportaal yourtango.com avaldas hiljuti toreda artikli, kus sõna said mehed! Nimelt on selles artiklis välja toodud terve rida asju, mida mehed tahaksid, et naised nende kohta teaksid.

Et mehi ja nende mõttemaailma paremini mõista, loe läbi allpool välja toodud kolm punkti! Need on kirja pandud meeste poolt!

1. Mehed ei saa naiste mõttemustrist aru

Meeste kommentaar: “Me tahaksime naistest aru saada, aga vahel tundub, et naised ei saa ise ka aru, mida nad tahavad. Ühel hetkel neile meeldib üks asi ja siis teine. Kui naised ei teeks igast väikesest asjast probleemi ja suudaksid realistlikumalt mõelda, oleks nendega palju lihtsam. Sageli naised mõtlevad üle ja see ajab meid närvi, kui nad ei suuda otsustada. Palun üritage meist ka aru saada! Kui sa ütled, et sul läheb 5 minutit ja sa juba tead, et sul läheb tegelikult kauem, siis palun ütle nii, nagu asi tegelikult on! Me läheme niikuinii närvi, kui me peame rohkem kui 5 minutit ootama. Ja kui sa küsid, mis kleidi ma selga peaksin panema ja siis ignoreerid minu arvamust, siis miks sa üldse seda küsid? Naised, palun ärge tehke elu liiga keeruliseks!

2. Mehed ei talu seda, kui nende kallal vingutakse

Meeste kommentaar: “See on üks kõige jubedamaid asju, kui naised iga pisiasja kallal vinguvad. Elu on elamiseks ja nautimiseks. Kui me vahel jätame taldriku kraanikaussi ja ei pese seda ära, siis las see olla seal. See ei tähenda, et sina peaksid selle ära pesema ja siis tulema vinguma, et miks me nii lohakad oleme. Kui sa pole millegagi rahul, siis palun ütle, milles asi. Ära mossita ja tee sellist nägu, et kõik on korras, kui tegelikult ei ole. Palun räägi oma murest, saame probleemi lahendatud ja korras. Vingumine ajab meid hulluks.

3. Mehed flirdivad ilusate naistega

Meeste kommentaar: “See ei tähenda, et me tahaksime sind välja vahetada. See on lihtsalt flirt ja ei midagi muud. Kui mees on tõsises suhtes pikka aega olnud, siis paratamatult tekib vahel vajadus võõra naisega niisama natuke flirtida, et saada teada, kas meil on see oskus ikka veel alles. Ja kui me näeme ilusat naist, siis ilu ei saa patta panna. Palju parem variant on see, kui me vahel natuke flirdime, kui võõra naisega voodisse hüppame. Me ei mõtle flirdiga midagi halba ja sina oled ikka kõige ilusam! 

Allikas: yourtango.com