4 lauset, mida mees alati kuulda soovib

4 lauset, mida mees alati kuulda soovib

Kui sa otsid õiget viisi, kuidas oma partnerile head meelt teha, siis pole sul vaja muud, kui öelda õigeid asju. Yahoo Shine! uuris välja 4 lauset, mis sinu mehe näole naeratuse manavad.  

Kui sa otsid õiget viisi, kuidas oma partnerile head meelt teha, siis pole sul vaja muud, kui vaid öelda õigeid asju. Yahoo Shine! uuris välja 4 lauset, mis sinu mehe näole naeratuse toovad!

“Ma proovin seda.”
Olgu see uue eksootilise joogi maitsmine, lumelauaga sõitmine või voodielu vürtsitamine, meestele meeldivad naised, kes on alati valmis midagi uut proovima. 
Näita talle, et oled piisavalt enesekindel, et oma mugavuspiiridest välja astuda ja sa ei luba suhtel igavaks muutuda.
“See on okei, sa ei pea mulle midagi selgitama.”
Loomulikult ei oota seda mehed, kes tulevad kellegi teise huulepulgaga kaetuna kell kolm öösel koju. Kuid on kordi, mil mehe rahule jätmine on lahe otsus. Näiteks siis, kui ta jääb õhtusöögile kümme minutit hiljaks või kui tal on olnud raske päev ja tal pole tuju lobiseda.
“Vau! Kust sa seda õppisid?”
Proovi seda öelda magamistoas ja sa lennutad ta seitsmendasse taevasse. Ta enesekindlus tõuseb kõrgustesse! 
Iga mees tahab olla esimene maadeavastaja sinu kehal, vallutades seniteadmata mõnupiirkonna. Ütle oma kallimale alati, mida sa tõeliselt naudid. Kui ta kord teada sai, kus miski töötab, teeb ta seda tõenoliselt veel. 
“Ma tahan sinu arvamust kuulda.”
Kui mehelt nõu küsid, annad talle teada, et huvitud tema arvamusest. Pealegi peavad paljud kutid end paljudel aladel ekspertideks – olgu see siis tehnika ostmine, finantsnõu või majaremondi valdkonnas. Nad tunnevad end väärtuslikumana, kui sa tõesti usud, et nad on võimelised sind su küsimuses aitama.        
Triin Tisler

Sarnased artiklid